2733
2734

باید از سایتشون یه وقت مصا حبه بگیری...خیلی مومنیه ...من محیطش رو دیدم دوست نداشتم برا آزمون نرفتم...پیش دبستانیش یه ریرزمینه کف موکت...دستشویی و آرخوری مثه کانکس یه گوشه...پله هاییم که میرن پایین فلزی و خطرناک 

❤بزرگترین اقیانوس جهان آرام نام دارد...آرام باش تا بزرگترین شوی❤
باید از سایتشون یه وقت مصا حبه بگیری...خیلی مومنیه ...من محیطش رو دیدم دوست نداشتم برا آزمون نرفتم.. ...

واای شما کی رفتین دیدن ؟امسال ؟

گفت: 《 من غم و اندوهم را تنها به خدا میگویم.》   ❤سوره مبارکه یوسف❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مدرسه سادات خیلی بزرگش کردید یه مصاحبه ۵ دقیقه ای دارند بعد از این مصاحبه تشخیص میدن این بچه را میخواند یانه بعد اگر قبول شه با مامان و بابا مصاحبه میکنند متد اموزش هم مثل مدارس دیگه است فضای مدرسه پسرانه کلا برا بچه ها ناایمن پل های بالا ته زیر زمین 

مدرسه سادات خیلی بزرگش کردید یه مصاحبه ۵ دقیقه ای دارند بعد از این مصاحبه تشخیص میدن این بچه را میخو ...

از والدین چی میپرسن 

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم