2733
2739

بهم گيرداده كه تا عيد بايد سبيلاشو برداره . به نظرتون زود نيست براش ؟ ميدونم سوالم خنده داره ولي تو بد مخمصه اي گير افتادم . از يه طرف باباي تعصبي و سنتي ، از يه طرفم اين دختره . 

ديوونه شدم . 

راهنماييم كنيد . چيكار كنم . چطور هم پدر رو هم دختر رو راضي كنم .

شروع رژيم 18 آذر .  71.600 ، 71.400

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بزار برداره خب چ اشکالی داره 

اری فاحشه شدیم..،وقتی عشق تجاوز کرد وقتی بدبختی تجاوز کرد... وقتی قدرتمندتر از ما تجاوز کرد... ومن حامله ی عقده هستم..بترسید از روزی ک فرزندم ب دنیا بیاید..
2728

نه بیچاره زود نیست ،بذار برداره،به باباشم بگو ابرو برنداشته که بنده خدا سبیلاشو برداشته

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

والا مثل زمان ماکهنیست..الان همه برمیدارن..بنظرمنم زوده ولی درنظر زمونه نه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2740

نه اصلا زود نیست خودت براش بگیر ازشم دفاع کن جلوی باباش برای ارتباط مادر و دختریتون هم بسیار این کار خوبه

ولله من دخترم سه سالشه شوهرم چند بار بهم گفته سیبیلهای دخترمون رو بزن منم بهش چشم غره میرم میگم دخترم هنوز بچه است

حق با دخترتونه.پدرشو راضی کنین.به بچه اگه خیلی سخت بگیری یه جور دیگه کاری که نباید بکنه رو میکنه.من یه پسر ۱۱ ساله دارم.به این نتیجه رسیدم که سخت گیری بیش از اندازه باعث شده ازم دور بشه و یواشکی یه کارهایی رو انجام بده

2706