2733
2739

سلام.

پسرم ۱۸ ماهشه ۲ ماهگی گردن گرفت سه ماهگی غلت زد و ۸ ماهگی نشست.۳ ماهگی هم دندون درآورد.۶ ماهگی ۷ تا دندون باهم در آورد و کم کم غلت زدنشو یادش رفت دیگه هیچ حرکتی نداشت الان نزدیک یه ماهه دوباره غلت زدنو شروع کرده.نه سینه خیز میره نه چهار دست و پا.

انواع آزمایشاتو دادیم کلسیم ویتامین دی آمونیاک تیروئید اسید آمینه ماه پیش هم ام آر آی گرفتیم خدا رو شکر همه سالم بودن هیچ مشکلی نداشت

نمیدونم دندونا عقبش انداختن یا چیز دیگه لطفا هرکی تجربه داره کمکم کنه بخدا دارم دیوونه میشم که چرا حرکت نمیکنه

قطره اد حتما بده
زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش دختر عمه من تا 2 سال و چند ماهگی فقط مینشست، کم کم با کمک واکر راه افتاد ولی هیچ وقت 4 دست و پا و سینه خیز نرفت

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2740

والا به نظر من هر بچه اي با بچه ديگه فرق داره دختر منم شش ماهگي با كمك گرفتن از مبل بلند ميشد اما اين دخترم الان شش ماهش داره تموم ميشه تازه يه دونه غلت ميزنه شما زيادي حساس نباش

توکل ب خدا وقتی سالمه دیگه نگرانی نداره 

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

هیچ مشکلی نداره دختر من کلا همه کاراش دیر بود ۵ماهگی گردن گرفت شما قلم گاو بگیر مغز قلمشو دربیار بزن به ساق پاش یه هفته ای راه میوفته

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

دختر جاریم 11ماهشه فقط میشینه سینه خیزم نمیره دختر خودم اصلا چهار دستوپانرفت 1سالو 2ماهگی راه افتاد

یه مامان 22ساله بادوتا دختر نازززز یه شوهر مهربوووون خدایاشکرتتتتت
2706