2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه کنیم مجبور به کنار اومدنم😢😢😢😢

شوهرت میکشه روزی چندنخ.همش اعصابم خورده براش ادامس ترک سیگارخریدم نمیخوره

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
2728
2740
شوهرمن میکشه  نهایتا12نخ میگه مشکلاتمون حل بشه میذارمش کنار واسم مهم نیست ازجون خودش داره می ...

منم اوایل برام مهم نبود ولی داغون میشه ادم چکارکنم اخه

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
شوهرت میکشه روزی چندنخ.همش اعصابم خورده براش ادامس ترک سیگارخریدم نمیخوره

شوهر من چند بار گفته که میخوام نکشم ولی دنبالش رو نیاورده ...منم پیگیر نشدم ولی تو برناممون هست که بذاره کنار ...امان از رفیق بد

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
شوهر من چند بار گفته که میخوام نکشم ولی دنبالش رو نیاورده ...منم پیگیر نشدم ولی تو برناممون هست که ب ...

ان شاا....که بذاره کنار

اوایل تو خونه ولی از وقتی باردار شدم تو تراس....البته فقط جلو من می کشه خانواده اش شک کردن ولی جلو ا ...

اهابدخیلی دادم افسرده میشم

2706