2733
2734
عنوان

حمام چهل روزگی نوزاد چه مراسمی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332296 بازدید | 39 پست
فریسنا راجع به مولکولهای آب اینی رو که گفتی قبول دارم ولی مگه همه ایمان اینه کلام خدا رو هر روز توی خونه بخون ببین چه آثاری داره
اینا رو قدیم برای این اجرا میکردن که مادرا و بچه ها رو تا 40 روز حموم نمی بردن نه الان که تا از بیمارستان میای میپری تو هموم من بچه رو از روز دوم یه روز درمیون حموم میکردم که راحت تر بخوابه یا مثلا چرا این آب نباید توی فاضلاب بره؟ اگر به دور از تعصب فکر کنید نتیجه میگیرید.
من همیشه بحث توی این سایت رو رد میکردم و میگفتم نباید به نظر دیگران ایراد گرفت چون هر کس نظر خودشو داره ولی این خیلی به نظرم غیر منطقی اومد به هر حال اطلاعاتم رو گفتم.
شما هم میدونم که این کارو بالاخره انجام میدی ولی بعد از انجامش بیشتر در موردش مطالعه کن
موفق باشی
آزاده خانم اقسام غسل ها جزو احکام دین ماست اگر دین رو قبول داری پس باید احکامش رو انجام بدی.
ولی اینی که اینجا بحثشه رسم و عادته و مطمئن باشید که همه رسمها نمی تونن درست باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها پاک دنیا میان نیازی به غسل ندارن
فقط مادر یه غسل داره اونم روز دهم که اسمش غسل نفاسه (نفاس)

وگرنه روز چهلم نه مادر غسل خاصی داره نه بچه

فقط بعداز 10 روز که مادر باید نماز بخونه - اگه خونریزی داشته باشه که قطعا داره باید غسل استحاضه (قلیله - کثیره) برای هر نماز انجام بده که میتونه تیمم هم کنه که توی رساله ها نوشته شده

Lilypie Pregnancy tickers
2728
2738
مراسم چهل و حمام چهل یه رسم ایرانیه

حالا میتونیم بگیم خرافات و یا میتونیم بهش به دید یه مراسم خوشگل ایرانی که نه توش به کسی توهین میشه و نه باعث آزار کسی نگاه کنیم

خورشید رو از ما گرفتن ، شکر شب ستاره پیداس ،
از نگاه ما یه جرقه ، صدتا فانوس یه رویاست

بااینکه خیلی وقته ازگذاشتن این تاپیک گذشته من فقط اومدم اینجا کسایی که به چهلم اعتقاد ندارن بگم چهلم خیلی روز خاصیه حتما هم باید غسل خاص داشته باشه یک مثال کوچیکش اینه که برای مرده هامون چهلم میگیرم  یاهمون اربعین ...پس حتمامهم بوده که تاکید شده 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
2706