2733
2734
سلام دوستان گل نی نی سایتی!!!

مدتیه که فضای نی نی سایت رو موضوعاتی مثل خیانت،مشکلات با خانواده ی همسر، مشکلات با خود همسر و....... پر کرده

دیشب که داشتم کتابهامو مرتب میکردم چشمم به دوتا کتاب کوچیک اما بسیار مفید افتاد که یک زوج دوست داشتنی از دوستانمون اون رو بهمون هدیه

داده بودن وقتی برای اولین بار اومده بودند خونه مون

یکیشون اسمش "شوهر دوست داشتنی " هست و در اون خواسته ها و علایق و انتظارات خانمها برای آقایون مطرح شده

که به همسرم هدیه شده بود

و اسم کتاب دیگه "زن دوست داشتنی" بود که خواسته ها و علایق آقایون و انتظارات اونا از همسرشون برای خانمها مطرح شده بود

بد ندونستم اینجا قسمتهایی از کتاب رو که میدونم خیلی ساده هست

و همه ی ما هم میدونیم رو بذارم

شاید یه تلنگر کوچیکی باشه برامون و پیدا کردن راه خوشبختی!!!

و خیلی بهتر میشه زمانی که شما هم مشارکت کنید در این زمینه

با آرزوی خوشبختی برای همه ی دوستان خوبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به کمک همسرت بعضی ویژگی های خوب را از ابتدای زندگی زناشویی عادت زندگیتان کنید.

زندگی مشترک یک تولد دوباره است؛ اگر بنای آن خوب گذاشته شود تا ثریا درست و صاف بالا می رود.

قرار عادت های خوب را از اول بگذارید و آنها را در زندگی نهادینه کنید.

مثلا عادت کردن به بوسیدن در هنگام دیدار، ابراز علاقه به صورت زبانی ، قرار دادن جلساتی

برای صحبت در مورد مسائل زندگی به صورت هفتگی یا ماهیانه، نظم و برنامه ریزی و........
به کمک همسرت بعضی ویژگی های خوب را از ابتدای زندگی زناشویی عادت زندگیتان کنید.

زندگی مشترک یک تولد دوباره است؛ اگر بنای آن خوب گذاشته شود تا ثریا درست و صاف بالا می رود.

قرار عادت های خوب را از اول بگذارید و آنها را در زندگی نهادینه کنید.

مثلا عادت کردن به بوسیدن در هنگام دیدار، ابراز علاقه به صورت زبانی ، قرار دادن جلساتی

برای صحبت در مورد مسائل زندگی به صورت هفتگی یا ماهیانه، نظم و برنامه ریزی و........
شوهر منم خیلی دوست داشتنی هست به خدا
همه هم و غمش اینه خیلی زود وضعش خوب بشه من دیگه نیام سر کار سختی نکشم
خیلی کمکم میکنه تو خونه

شاید یه وقتایی یه بد اخلاقی های کوچیکی بکنه
که اونم منم دارمممممممممممممم
و میبینم هر وقت بد اخلاقی کنم شوهرم منو دعوت به عشق و محبت میکنه
و منم این کارو میکنم براش

خیلی دوسش دارممممممممم

یه وبلاگ براش درست کردم و همیشه میگم چه قدر دوسش دارم

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
یادت باشد من و تو می شود ما، بعد از ازدواج به این مفهوم بیشتر فکر کن

مهم نیست من یا تو حائز مقام و موقعیت شویم.

مثلا اگر تو مدرک کارشناسی داری و من کارشناسی ارشد، احساس ضعف و عقب افتادگی نکن.

به این فکر کن که خانواده ی ما دو لیسانس دارد و یک فوق لیسانس؛ این را در بقیه امور هم تعمیم بده و همیشه مشوقم باش
2706