2733
2734
عنوان

ی کرم گریم خوب میخوام کمک کنین

10240 بازدید | 47 پست

سلام ی کرم گریم خوب میخوام امروز میخوام بخرم یهوویی عروسی دعوت شدم نمیتونم برم ارایشگاه ی کرم گریمی ک چندساعت رو پوست بمونه و مصنوعی نباشه

پوستو صاف نشون بده

پوستم سبزه اس

تقریبا صاف بدون جوش میخوام خیلی سفید یا خیلی سیاه نشونم نده فقط اگه میدونید با قیمت بگین فقط کرم گریم باشه چون فقطی بار میخوام استفاده کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درماکول حدود ۶۰ خریدم من

درماکول خیلی مسخرس

گول مارکشو نخورید

من خواهرم واسه چمدون جهیزیش درماکول خرید

همینجوری نو نو انداخت دور

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
2740
درماکول خیلی مسخرس گول مارکشو نخورید من خواهرم واسه چمدون جهیزیش درماکول خرید همینجوری نو نو اندا ...

کجاانداخت دقیقا😣😣😣😣😣

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
درماکول خیلی مسخرس گول مارکشو نخورید من خواهرم واسه چمدون جهیزیش درماکول خرید همینجوری نو نو اندا ...

عه ولی من خریدم خیلی خوبه که

راضی ام اش

پرسه پاییزیِ ما، مردادِ داغِ دست تو...

دوسه

۶۰خریدم عااااااالیه فقط عزیزم شیشش اگه مات بود اصل اگه براق بود فیکه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشانی ام چسبیدن به سینه ای را می خواهد...        و چشمانم خیس کردن پیراهنی را...                     عجب بغض پر توقعی دارم امروز
عه ولی من خریدم خیلی خوبه که راضی ام اش

رنگاش اصلا خوب نیست

روشن ترینشم انگار رژگونس😂😂😂😂

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕