2733
2734

عزیزم من چیزی که خوب باشه رو میگم انجام بدن ولی این کاشت مژه تنهااا مساله ای که من هرچقدر تو اینستا دنبالش گشتم همه نظرات منفی بود.مژه خودت هم میریزه.عوضش مژتو تقویت کن.

"کرفس" بودم😃🌹 "شجاع"و "قوی" باش😚😚 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من چیزی که خوب باشه رو میگم انجام بدن ولی این کاشت مژه تنهااا مساله ای که من هرچقدر تو اینستا ...

عه من تو فکرش بودم بکارم

مژه های خودم خوبه.. اما یه کاشت جدید اومده  از زیر پلک مژه جدید میکارن ، چشمات حالت خمار جذابی میشه

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
2731
2740
اسمش چیه ؟؟؟؟؟ 

نمیدونم من عکسشو دوستم نشون داد گفت جدیدا دیگه بین مژها نمیزنن زیر مژه ها میزنن

😀 عاغا من به یه نتیجه ای رسیدم !            این ما نیستیم که داریم زندگی می کنیم این زندگیه که داره مارو... 😣😣
عه من تو فکرش بودم بکارم مژه های خودم خوبه.. اما یه کاشت جدید اومده  از زیر پلک مژه جدید میکار ...

منم واااقعا دوست داشتم.کلا زیاد پیجای آرایشی رو میگردم.یکیش پیج صدف بیوتی اون همه فالوئر داره فک کنم ی بار تبلیغ کاشت رو کرده بود ملت همه اون زیر کامنت گذاشته بودن.دریغ از ی دونه کامنت مثبت.به نظرم تمرین کنید مژه مصنوعی بزارید خوشگل هم هست.درسته مثل اون ماندکاری نداره ولی باز بهتره .

اخه میخام یک بار اونم واسه عید مژه بکارم ک تغییر کنم  

کلا مژه خوشگل باشه خیلی خیلی چشمو عوض میکنه کاملا حق داری ولی من ی مژم بریزه عزا میگیرم واسه همین نمیتونم تحمل کنم خودم باعث ریختنشون بشم.حالا مژه مصنوعی رو یاد بگیرید بزارید فک نکنم بد باشه.

[QUOTE=52558076]عزیزم این مژه که ارایشگرا میزارن هم میریزه هم باعث عفونت چشم میشه  شما کاشت دائ ...

هزینشو نمیدونم از پشت سر مو بر میدارن میکارن

برای شخصی که نمیداند به کجا میخواهد برود ، باد موافق وجود ندارد 😏
2706