2733
2734
عنوان

کاربر yassss لطفا بیا توضیح بده واقعا سرکاری بود حرفات؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10179 بازدید | 600 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اومد  گفت  بعد از سالها رفتیم رستوران با دوست شوهرم قرار داشتم   فهمیدم  دوست پسر سابقم بوده و زنش دکتره و...   شوهرم صیغه کرده تا حالا صدبار و... 

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
باورم‌ نمیشه من واقعا واست ناراحت شدم   واسه شرایطت  الان به خودت زحمت نمیدی توضیح بدی 😐 ...

خب الانم شما لطف کن تعریف کن چی گفته یا لینک تاپیک بزار بی زحمت

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
باز کی ایستگاتونو گرفته😁

آریا دخت عزیز ی زمانی با کاربری قبلیم ک میومدم یادمه موقع عروسست بود میگفتی میرم مریم رهنما 😄 یادش بخیر الان نی نی هم توراهی داری 😍

💕 کنـــار تــ💗ـــو درگیــــر آرامشــــم 💕
اومد  گفت  بعد از سالها رفتیم رستوران با دوست شوهرم قرار داشتم   فهمیدم  دوست پس ...

آهان ، من اوایلشو خوندم

شما مادران میتوانید جنایتکار باشید،اگر همسر درستی انتخاب نکنید و بعد با نداشتن آمادگی و ندانستن روش تربیت درست کودک ،بصورت غیر عمدی شخصیت و هویت کودکتان رو نابود کنید و تا آخر عمر اثرات بد تربیتتان روی فرزندتان باقی بماند و او هم بقیه رو تحت تاثیر رفتار بدش قرار بدهد و در سطح وسیع و جامعه ،جمع این کودکان باعث جامعه ی ناسالم میشوند که روی همگان تاثیر می‌گذارند.مادر بودن فقط غذا دادن و لباس عوض کردن نیست .مهمترین و باارزشترین کار دنیا ،در دست مادران است یعنی ساختن انسانی جدید . لطفا شما زنان روش بروز شده و علمی تربیت و پرورش و روانشناسی کودکان را یاد بگیرید سپس بچه دار شوید.** اینجا **و ** اینجا ** کلیک کنید.
بذارش بخاطر دیگران خودتو عوض نکن قشنگم💪❤🙆

جون جون مفتخر شدم یکی از معروف ترین کاربرا من و ریپلی کرد چشششششم اینم موش🐀😍

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2706