2737
2739

اگر گفتن نگران نباش که پس بی خیالش ولی اگر می خوای خیالت راحت بشه من بهت کلینیک MOH  رو معرفی می کنم خیلی کارشون عالیه اسم در کردن و یک تیم فوق حرفه این. از خارج میان برای اینکه پیششون عمل کنن

بله ولی این توده قابل لمسه همین یکدونرو میتونم لمس کنم

ایشالا که چیزی نیست ولی برای اطمینان برو پیش یه دکتر متخصص سر و گردن من یه جا رو میشناسم که سه تا فوق تخصص سرو گردن داره و همشون کلی تجربه دارن این آدرس سایتشونه برات پیدا کردم مطب هر کدوم بری کمکت می کنن http://mohclinic.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیگیری کن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
عزیرم براپسرم توهردوطرف گردنش هست که یکیش بیشترمشخصه انواع اقسام ازمایش خون سونوگرافی ازگردن وهرچی ک ...

سلام ببخشید مزاحم شدم تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی وقتی این پیام شما رو خوندم خیالم یه کم راحت شد پسرم دوماهه که سه سال و تموم کرده و الان تو چهار سالگیه از یه سالگیش فهمیدم این توده ها تو گردنشه ولی متوجه یکی شدم کم کم متوجه شدم که بیشتر از یکی هست و الان که گردنشو اینور اونور میچرخونه قشنگ چهارتا معلومه خیییلی خیلی نگرانشم دکتر کودکان بردم میگه مشکلی نیست ولی واقعا میترسم به قول شما دور از جون سرطان باشه خواستم بدونم الان بچه تون چطوره مشکلی نداره واینکه از بین میرن این توده ها یا نه ممنون میشم جواب بدید چون واقعا شب و روز استرس و اضطرابشو دارم 

2731
سلام ببخشید مزاحم شدم تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی وقتی این پیام شما رو خوندم خیالم یه کم راحت شد پسر ...

سلام مامان جان خوبی 

اصلانگران نباش من پسرموفوق تخصص خون بردم همه جورازمایش خون سونوگرافی کلی وعکس ازش گرفت هیچ مشکلی نداره هنوزم توگردنشه دکترگفت ممکنه چندسال بمونه کوچیک نشه منم فک کنم پسرم ۳سال بودیا۴فهمیدم هنوزم درهمون حده 

اتفاقاپسرخوددکترمنم توگردنش چنرسال ک هست بچه هابخاطرعفونتهای تنفسی مکرری ک میگیرن این غددلنفاوبشون بزرگ میشه وطبیعی طول میکشخ برگرده ب حالت قبلی 

دورازجون همه بچه هاوقتی سرطان شک میکنن ک کاعش وزن ویه علایم دیگ ای باشه 

حالتودرک میکنم شب وروزم گریه بودهزارباررفتم دکترولی اخرین دکتری ک رفتم انکلوژماهری هست توکارش دیگ حرفشوپذیرفتم 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام مامان جان خوبی  اصلانگران نباش من پسرموفوق تخصص خون بردم همه جورازمایش خون سونوگرافی کلی ...

ممنونم یه دنیا ازتون باور کنید شب و روز کارم تو نت گشتن بود که دور از جون چیز بدی نباشه تا این که این تاپیک و دیدم خدا خیرتون بده خیالم و راحت کردین متخصص کودکان بردم که گفت چیز نگران کننده ای نیست ازش یه سری آزمایش هم گرفتیم که خدا رشکر مشکلی نداشت ولی خودتون مادری میدونی که آدم تا خیالش راحت نشه فقط استرس و غصه و ناراحتی ممنون که جواب دادید اجرتون با خدا   

عزیرم براپسرم توهردوطرف گردنش هست که یکیش بیشترمشخصه انواع اقسام ازمایش خون سونوگرافی ازگردن وهرچی ک ...

سلام ببخشید میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی میشه لطف کنین جوابمو بدین وبهم کمک کنین دخترم منم سه ماهه همین مشکل رو پیدا کرده کلی دکتر وازمایش اینا یبار گفتن بابد جراحی بشع یبار گفتن خودسون میره دست نزن خیلی نگرانم توروخدا جوابموبدین

سلام ببخشید میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی میشه لطف کنین جوابمو بدین وبهم کمک کنین دخترم منم سه ...

سلام 

عزیزم اگ همه آزمایشات انجام دادی علایمی مثل کاهش وزن ولشتها وتب....ندارن عکس وسونوهم خوبه بیخودنگرانی چون طول می‌کشه کوچیک بشه وسالهااونجوری میمونه من فکرکنم ۳سالگی پسرم این شکلی بودالانم ک ۸سالشه هنوزتوگردنشه اصلادست تزن چون تحریکش می‌کنی 

جراحی هم نمیخوادمال پسرمن همون اندازه مونده اندازش چقدره؟

تویچه های لاغربیشتردیده میشه بچه های ک آلرژی دارن درگیرسرماخوردگیای مکررمیشن بچه های ک آلرژی بینی دارن 

براتشخیص هم فوق تخصص خون برو

دکترخوب بروکه نترسونتت 

ولی مطمن باش چیزی نیس بهمه ی اون چیزایی ک شمافکرمبکتی واسترس داری منم داشتم وگذروندم 

وخدایی که بشدت کافیست
2740
سلام  عزیزم اگ همه آزمایشات انجام دادی علایمی مثل کاهش وزن ولشتها وتب....ندارن عکس وسونوهم خوب ...

وای سلام خدا خیرت بده که جواب دادی نگو که خیلی خیلی نگرانم یعنی از استرس سه ماهه دارم میمیرم شبا فقد گریه میکنم چهارتاس هرکدوم اندازه نخود پخته یکیش هم کوچیکع تو سونو گفت نماش التهابیه وچیزی نیست بردم کلی دکتر وازمایش هرکدوم گفتن بعد دوهفته اگه ازبین نرفت باید جراحی بشه بعدش ی دکتر فوق تخصص عفونی کودکان بهم معرفی کردن اون گفت که ی ازمایش ازش میگیرم اگع منفی بود که دیگه دست نمیزنیم اگر مثبت بود با جراحی برمیداریم بردم ازمایشو دادیم خداروشکر منفی بود وشربت ایناداد گفت دوهفته بخوره بردم پیشش گفت دیگه نیارش کلا ولی خودم خیلی نگرانم میترسم ی چیزی بشه

سلام  عزیزم اگ همه آزمایشات انجام دادی علایمی مثل کاهش وزن ولشتها وتب....ندارن عکس وسونوهم خوب ...

دخترم پنج سالشه ولاغره ولی اصلا کاهش اشتها نداره ولی ی مدت ب شیر حساسیت کرد بعد گردنش اونجوری شد از وقتی هم گردنش اونجوری شده گلوش وقتی با چراغ قوه نگاه کردم همون طرفش یه کم قرمز شده وشبا خروپف هم میکنه

ممنونم یه دنیا ازتون باور کنید شب و روز کارم تو نت گشتن بود که دور از جون چیز بدی نباشه تا این که ای ...

سلام خوبین ببخشید تاپیک مال خیلی وقت پیشه میشه شمام کمکم کنید بگسد الان بچتون خوبه چیکار کردین

دخترم پنج سالشه ولاغره ولی اصلا کاهش اشتها نداره ولی ی مدت ب شیر حساسیت کرد بعد گردنش اونجوری شد از ...

خوب پس واکنشی هم هست یعنی دراثریه عفونت مثل سرماخوردگی اینجوری شده 

حالاک همه چیش خوبه بهیچ عنوان نه بهش دست بزن نه نگاش کن هیچش نیس خیالت راحت پسرمنم آلرژی داره هم ب لبنیات هم تنفسی

کلاتوبچه هابی ک آلرژی دارن بیشتردبده میشه  هم اینکه سرمازیاذمیخورد لاغروکم اشتها هم هست 

منم کلی ازداذم عکس وسونوکلی هم غصه می‌خوردم گربه میکردم ولی اگر برگردم عقب بهیچ عنوان تکرارنمیکنم شماهم نکن خیالت راحت 

اتفاقادکترش همون موقع گفت ممکنه یکماه خوب بشه یایکسال خوب بشه یاده سال دیگه ازبین بره اصلااهمیتی نداره

بزاپسرخودشم چندساله ک روگردنش بودبعدیادت باشه اونایی ک لاغرن بیشتردیده میشن ازهمین امشب دیگه بهش فکر نکن نکاشم نکن دستم اصلانزن چون تحریک میشه 

نمی‌دونم شماکجایی من تهرانم پیش یکی از بهترین فوق تخصصی خون بردمش ازبابت حرفی ک میزنم و تجربه ای ک دارم بهت میگم ازفکرش بیابیرون هیچی نیس اون دکتری ک میگه جراحی بکنیم  مدرکشوبایدگل کرفت

وخدایی که بشدت کافیست
خوب پس واکنشی هم هست یعنی دراثریه عفونت مثل سرماخوردگی اینجوری شده  حالاک همه چیش خوبه بهیچ عن ...

سه ماهه دنبالتم ها خدا خیرت بده ب خاطر شما نی نی سایت عوض شدم یبازم درخواست دوستی زدم بهتون من از شهرای اورمیه ام سه ماهه نزذیک بیست تا دکتر بردمش کلی هزینه که فدای سرش نگرانی خودم ینی شبا ب چشمم خواب نمیاد میگم نکنه ی چیزیش بشه اصلا نه کوچیک میشن نه بزرگ نه اذیتی دارن نه دردی نه تبی ولی خودم خیلی عذاب میکشم واقعا ممنون خذا بچتو واست حفظش کنه خیالمو راحت کردی الان نزدیک چهار ماهه همونجوری موندن 

خوب پس واکنشی هم هست یعنی دراثریه عفونت مثل سرماخوردگی اینجوری شده  حالاک همه چیش خوبه بهیچ عن ...

اخه اصلا سرما نخورده بود ولی بستنی خیلی زیاد خورد و ی مدت که میرفت مهد از بچه هاسرش شپش افتاده بود ینی شکم به همه چی میره دیگه هیچی نمونده بهس فکر نکرده باشم و اینکه ب شیر خیلی خیلی حساسیت داره منم اون موق نمیدونستم حساسیتش به شیره میدادم شیر میخورد بدنش ی چیزای شبیه ابله مرغان درمیاورد واطرافش هم قرمز میشد 

اخه اصلا سرما نخورده بود ولی بستنی خیلی زیاد خورد و ی مدت که میرفت مهد از بچه هاسرش شپش افتاده بود ی ...

نه خیالت راحت باشه خیلی وقتابچه هادرگیرعفونت میشن اصلاعلایمی نمیدن والی باین شکل خودشونشون میده درواقع واکنش طبیعی بدنشون هست اصلانگران نباش خیالت جمع بلشه

وخدایی که بشدت کافیست
2706