2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترت چند وقتشه؟ غده کجاست؟ سمت چپه یا راست؟ 

دختر منم داشت که تو چند ماهگی زد بیرون سمت چپ بود گفتند به واکسن روز اول تو بیمارستان واکنش نشون داده و تا 2 سالگی از بین می ره که از بین هم رفت

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
یعنی دیگه پیگیری نکنم؟؟

عزیرم براپسرم توهردوطرف گردنش هست که یکیش بیشترمشخصه انواع اقسام ازمایش خون سونوگرافی ازگردن وهرچی که فک کنی پارسال بردمش حدود800تومن خرجش شداخرشم مشخص شدچیزی نیس 

غددلنفاوی توبچه هابخاطرسرماخوردگیای مکرربزرگ میشن ممکنه سالهاطول بکشه تابرگردن جای خودشون من پیش فوق تخصص خون بردم اراون کفت مهم نیس پیگیزی نکن ولی خودم چون میترسیدم گفتم بتویسه 

تازه گاهی وقتاازالرژی هم هست ممکنه غددلنفاویشون برجسته بشه 

حتی ازخوردن زیادمزغ وگوشت هورمدنی 

کارخاصی واسش نکردالانم همونجورمونده توبچه های لاغرترم بیشترمشخصهمن چندماه زندگی نداشتمفقط گریه میگفتم نکنه دورازجونش سرطان غددلنفاویه 

ولی بعدک دکترخیالموراحت کردمنم بیخیال شدم نگاهش نمیکنم 

پسرمنم 5سالشه گردنشوکه اینوراونورکج میکنه کاملامشخصه برادخترت که هنوراونقدرام مشخص نیس بهیچ عنوان اصلادس نزن تحریک کنی بزرگ میشن

وخدایی که بشدت کافیست

[QUOTE=52511428]عزیرم براپسرم توهردوطرف گردنش هست که یکیش بیشترمشخصه انواع اقسام ازمایش

خدا خیرت بده خیالم راحت شد من هم از اون وقت که متوجه این توده شدم همش استرس دارم نکنه دور از جونش چیز خطرناکی باشه پیش دکتر منشادی فوق تخصص غدد کودکان هم بردم گفت چیزی نیست ولی دلیلشو نگفت دختر من از وقتی۱سالش بود تو خواب عرق میکنه همش میگم نکنه اینا به هم ربط داشته باشه چیز خطرناکی باشه کلا تو استرسم دیگه

[QUOTE=52511428]عزیرم براپسرم توهردوطرف گردنش هست که یکیش بیشترمشخصه انواع اقسام ازمایش خدا خیرت بد ...

خواهش میکنم نه باباخیالت راحت من که به فوق تخصص خون میگفتم ناراحتیمومیگفت اگرمن یک ذره شک کنم که چیرخاصی هست فورانمونه مغزاستخوان میگیزم ازش منتظراجاره ازتوهم نمیشم 

بعدش برای غددلنفاوی وتورم این چیراش بایدبری فوق تخصص خون کودکان نه غدد

عزق میکنه کلسیمش روچک کردی؟؟

ازمایش تیروییدویتامین دی کلسیم روبده 

اخه بچخ دوستم خیلی عرق میکردرفت ازدادمشخص شدکلسیمش پایین که داروخورددرست شد

اون مریضس خداب نکرده باکاهش وزن ویسری علامتای دیگس 

نترس توبچه هاطبیعه تازه شماخیلی دقت کردی عمقی زیردستت میادبراپسرمن انداره به لوبیازده بیرون حالت عادی مشخصه کج میکنه گردنشوکه بیشت معلومه 

وخدایی که بشدت کافیست
خواهش میکنم نه باباخیالت راحت من که به فوق تخصص خون میگفتم ناراحتیمومیگفت اگرمن یک ذره شک کنم که چیر ...

اره عزیزم ازمایش خون کامل دادم چند بار اخرین بار همین ۲ هفته پیش بود که متوجه اون توده شدم همه چیزش اوکی بوده تو ازمایشاش اره من وقتی عمقی لمس میکنم متوجهش میشم بازم ممنونم عزیزم لطف کردی جوابمو دادی💓💓

2706