2733
2734
عنوان

الان یه اقابیدارهس؟سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013 بازدید | 157 پست
بیچاره بچه ای که مادرش یه ادمه بی وجوده .ازدوستای محترم طرفدارممنونم

خودت از خودت دفاع کن با طرفدار چیکار داری بهدشم بی وجود مادر پدری ان که همچون تویی رو کاشتن و درو کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالتو نگفتی اخر😩

پرسیدم عزیزم تو تاپیک جدید مضمون سوالم این بود اگه جبهه نگیرن 

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
2728
خودت از خودت دفاع کن با طرفدار چیکار داری بهدشم بی وجود مادر پدری ان که همچون تویی رو کاشتن و درو کر ...

حیوون حرف دهنتو بفهم هرزه.زیر بوته ب عمل  اومدی

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
2738
اقا ایشوون رفت ک تموم شه شماهم بس کن اول صبحی حوصله داریا تو همه ی تاپیکا داری دعوا  راه میند ...

عه جایه دیگه هم بود؟!!!!

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
وااااا شما چقد گییییر دادین شاید از س ک س یا تو این مایه ها بخاد بپرسه شما ک هر سوالی رو نباید جوا ...

تو کلا تو همه تایپیکا خیلی راحت رفتار میکنی به قطع دسترسی شدن نزدیکی🙂

خیلی خوشبختم 😍😍چون مردی نصیبم شده که همه هم و غمش آرامش منه❤❤
2706