2737
2739
عنوان

شوهرتون ماشین بخره به نامتون نزنه ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 144 پست
بله ولی شما مدیر و استارتر تاپیک هستین .

ببخشید عزیزم دفعه بعد میدونم چیکارشون کنم این بی تربیتارو 😉

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخاستم جواب بدم دیدم همه از خجالتش درومدن دگ بنده خدا دهنش بسته شد 😂

فقط متاسفم برات

واقعا ندراحت شدم از برخوردتون و اینکه چطور زندگیتو بر مبنای مال و خونه و ماشین میخای بسازی

عاقلان دانند و بس

2728
چقدر همگی خانمای خوب وفهیمی هستین که چشمداشتی به اموال شوهراتون ندارین ولی کاش آقایون هم خودشون به ا ...

اره واقعا کاش بفهمن چقدر این کار یه زنو خوشحال میکنه

فقط متاسفم برات واقعا ندراحت شدم از برخوردتون و اینکه چطور زندگیتو بر مبنای مال و خونه و ماشین میخا ...

چی میگی بابا تو خوبی اصا

2740

پول زحمت کشیده ی خودشه،حاصل تلاش خودش بوده که ماشین گرفته ،بعد به نام من کنه؟؟؟؟؟نه برام این چیزا مهم نیس چون واقعا حقم نیس،توقعی ندارم .ماشین خودشه،یه ماشینم از خودش نداشته باشه ...

اولا خيلى كوته فكرى كه طرفدارى كاربرى رو ميكنى كه دم از ادب ميزنه ولى از كلمه گا...د استفاده كرده خودش دوما اگه به نامش بزنه از شما چيزى كم ميشه؟؟؟؟

سوما حواستو جمع كن دارى در مورد كى نظر ميدى سن تعاملت هنوز نفهمونده بهت👊👊👊

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰

استارتر ارزش يك خانوم بالاتر از پول و ماشين و اين حرفاست اين درست ولى بعضى از خانوما مهريشونو قبل عقد ميگيرن كه من تازگيا فكر ميكنم اين كار درستيه و يك پشتوانست و بعدها هم جنگ مهريه نخواهند داشت ايكاش اين مساله باب بشه و مرد در حد توانش همون اول مهر زن رو بپردازه و يه زندگى بدون استرس رو شروع كنن هر دوطرف

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
2706