2737
2734
عنوان

شوهرتون ماشین بخره به نامتون نزنه ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 144 پست
وا استارتر چه توقع هایی داری اونم توعقد حالا یه چندسال زندگی کن تو زندگی شریک باش ازراه نرسیده چه چی ...

لایییییییییک

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم

چراوقتی مردکارمیکنه وپول میاره وزن خانه دارکسی نمیگه زندگی مشترکه و بایدهمه چی شریکی باشع ولی وقتی زن میره سرکاروپول داره اسمش میشه زندگی مشترک وزنی ک خرج نکنه رومتهم میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمدونم اخه ازون طرف میگه همه زندگیم مال توعه ازینور ناراحت میشه ک میگم به نامم بزنه به نظرم این ی ج ...

زوری نباید باشه که خودش باید به این نتیجه برسه وخیلی چیزها دخیل هست تواین کار 

ازالان بگی وجهه خوبی نداره 

مردها دوست ندارن از این بحثها تودوران نامزدی 

حالا بزار چندسال بگذره بعد 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

استارتر عزيز معمولا همه ي آقايون توي عقد چيزي به نام نمي زنن شوهر منم اينجور بود اما الان هم خونه هم ماشين بنام منه حساب بانكي هم ميخواست بنام من بزنه كه گفتم به اسم خودت باشه الان ما توي 9مين سال زندگي هستيم

به هركس اندازه ي لياقتش محبت كن
2731
عزیزم دو روز دگ ک شوهر ادم خدایی نکرده بخاد غلط اضافی بکنه میفهمی این حرف منو . وقتی خاستی طلاق بگیر ...

چرااز اون طرف به قضیه نگاه نمیکنی اگر مشکلی پیش بیاد وخدای نکرده طلاق بگیرید همه چیزم به نام شما باشه بعد ایشون دست خالی تواون سن وسال بااین وضعیت گرونی کی میتونه سر پا بشه وزندگیش بسازه 

شما باز زنی حمایت پدرمادرت داری میتونی ازدواج کنی وباز مسولیتت با همسرت میشه 

ایشون چی 

لطفا هردوطرف درنظر داشته باشید 

استارتر عزيز معمولا همه ي آقايون توي عقد چيزي به نام نمي زنن شوهر منم اينجور بود اما الان هم خونه هم ...

درستشم همین به مرور 

چقدر مورد بوده آقا همه یز به نام همسرش کرده حتی حق طلاق وخانوم راحت گذاشته رفته 

خدای این جور هم باید نگاه کرد به قضیه

ولی من فک میکنم زن اگ چیزی نخاد مرد عادت میکنه و دگ نمیشه بعدا درست کرد اون اخلاق مرد رو . شوهرم به ...

ببخشید اگر خیلی نگران بودید توی زمانی که مهریه تعیین میکردن قید میکردید که ملک به نام بزنید نه اینطوری بگید درست نیست

الان نظرات کاملت خوندم احساس کردم روی حرف بچها داری فکر میکنی 

خداروشکر

انشاالله هم خوشبخت بشید درکنار هم 

زندگی با هم بسازید وعاقبت به خیر بشید 

2740