2733
2734
عنوان

شوهرتون ماشین بخره به نامتون نزنه ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمدونم اخه ازون طرف میگه همه زندگیم مال توعه ازینور ناراحت میشه ک میگم به نامم بزنه به نظرم این ی ج ...

ولی ب نظر من خریت محضه اگه تمام و کمال بزنه ب نام زنش ..همینجا نمیبینی تا تقی ب توقی میخوره همه رو احساسات میگن طلاق میگیریم همه زندگیشم میگیریم

حس آزاد دخترانه را به مهر مادری دادن بزرگترین ایثار یک زن است💙💙
2738
واویلا الان تو عقدی انتظار سند ب نام شدن داری عروسی کنین چیا میخوای ب نامت بشه طفلک شوهرت

عزیزم دو روز دگ ک شوهر ادم خدایی نکرده بخاد غلط اضافی بکنه میفهمی این حرف منو . وقتی خاستی طلاق بگیری و هیچی واس تو نبود و خوش ب حال مرد بشه اونوقت میفهمی . حالا شما منو مسخره کن

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...

عزیزم تو دوران عقد چنین انتظاری داری من بعد از ده سال زندگی و سه تا بچه اصلا بهش فکر هم نمیکنم 

الان شوهرت پیش خودش چی فکر میکنه که بهش گفتی اشتباه کردی کافی هست یکی جلوش بگه زن فلانی خونه ماشین بنامش بوده اینجور کرده و .... اینم نسبت بهت بدبین میشه 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
من به همونم راضی ام 😂

میدونی به خاطر مالیات نداشته باشه زده به نامم به نفعشه موهای من فره میگه میخوام خاور واست بخرم😟😟

گروه زرد تاپیک لاغری بامداد خمار قد 157 وزن فعلی 75 وزن هدف 60 من میتوانم
عزیزم دو روز دگ ک شوهر ادم خدایی نکرده بخاد غلط اضافی بکنه میفهمی این حرف منو . وقتی خاستی طلاق بگیر ...

دیدی گفتممممم.. وای هنوز عروسی نکرده چقد بدبینی

حس آزاد دخترانه را به مهر مادری دادن بزرگترین ایثار یک زن است💙💙
میدونی به خاطر مالیات نداشته باشه زده به نامم به نفعشه موهای من فره میگه میخوام خاور واست بخرم😟😟

خخخخخ اینم یه جورشه

گر نگهدار من آن است که من می دانم / شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد...
عزیزم دو روز دگ ک شوهر ادم خدایی نکرده بخاد غلط اضافی بکنه میفهمی این حرف منو . وقتی خاستی طلاق بگیر ...

خیلی بد بین داری وارد زندگی میشی حالا عروسی کن بزار عرق راهت خشک بشه بعد با سیاست کم کم به هدفت برس تختخ گاز داری میری