2737
2739

١ هفته ست براي كاري يا همكاراش رفتن به شهر ديگه اونجا خونه اجاره كردن

كارشون امروز بايد تموم مي شد ولي به دلايلي نشد همكاراش برگشتن خودش موند تا فردا تمومش كنه بياد 

حدود ساعت ١١:٣٠ زنگ زد با من و دخترم حرف زد بعد گفت تو پاركينگه ميره بالا پيام ميده يا زنگ ميزنه 

هنوز خبري ازش نيست 

گوشيشم در دسترس نيست پيامم نداده 

شماره تلفن خونه هه رو زنگ زدم ازهمكارش كردم اونا هم با بدبختي نصفه شبي پيداش كردن تلفن خونه رو هم جواب نميده

اشكام بند نمياد فقط دارم ميلرزم تروخدا يه صلوات بفرستين حالش خوب باشه تا فردا خودم برم اون شهره

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

گم شده مگه بازیه؟

باپلیس تماس بگیر

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
چرا الان نمیری؟ 

اخه ادرس خونه رو ندارم همكاراش جواب ندادن كه بگيرم ديگه خوابيدن حتما :(

خودم تنها نميتونم برم بايد با بابام برم صبح زود ساعت ٦ راه ميوفتم تا برسمم همكاراش ادرسو بهم رسوندن

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

نگران نباش. چیزی نشده. رفته یه جایی. خونه ی دوستی مثلا...گوشیشم یه مشکلی داره. مثلا شار ژ نداره.

اگه خدایی نکرده اتفاقی میفتاد یکی از یه جایی بهت خبر می داد. خودش صبح بهت زنگ می زنه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

عزیزم نگران نباش.انشالله مشکلی پیش نیومده.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2706