2737
2734
عنوان

دلایل خوشبختی یابدبختیتون وبگید

6635 بازدید | 72 پست

فک میکنیدخوشبختیذ؟؟چرا؟)/—

یابالعکس

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشبخت.ب دلیل انتخاب درست همسرم

ی همسر با درک متین و اروم دارم ک عاشق همیم.بحث هم داریم اما خیلیییی کم و خیلی زود حل میشه.میشه گفت اونام از سر خودمون نیس مثلا دخالت دیگران یا چیز دیگه

ذهن فرد 

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2738

به نظرم خوشبختی و بدبختی نسبیه. گاهی بستگی به احوالات آدم داره. و گاهی بسته به زمان و مکانی که تووش هستیم.

فعلا بدبختم چون فردا میخوام زود بیدار بشم و الان نمیتونم بخوابم.

در عین حال خوشبختم چون صدای نفسهای همسر و دخترم رو میتونم بشنوم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

خوشبخت🤔

یا بدبخت🤔

مسئله اینست🤔

راستش نه بدبختم نه به اون صورت نه خوشبخت البته بیشتر نزدیک به خوشبخت هستم

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

خوشبختم چون باكمك خدا و خانوادم از يه كابوس سه ساله نجات پيدا كردم ،از خدا خيلي متشكرم كه فرصت خوشبختي مجدد رو بهم داد

❤️تکه ای از من نیستی،تمام منی،دوستت دارم همسر عزیزم❤️

خوشبختم بخاطر همسرم ک واسه رفاه و راحتی من همه تلاششو میکنه و من حسدت ب دل نمیمونم و وجود بچه هام

هرجاشو نفهمیدی بگو برات توضیح بدم ولی از دید خودت منو قضاوت نکن نمیدونم برچی با تو خوبه همه چی 🥰مامان دوتا پسر خوشتیپ
2706