2733
2739

پسرم سه سالشه از اول که به دنبا اومد بد خواب و کم خواب و نق نقو اوایل خیلی خوب بود شوهرم مراعت میکرد تازگیا پسرم تا باباش دعواش میکنهدمیره باباش رو میزنه یا بشکون میگیره من و هم میزنه اما در برخورد با دیگران و بچه ها کاملا برعکسه همش از بچه های دیگه کتک میخوره اسباب بازیشو میگیرن میشینه گریه میکنه کلا این اقا کوچولو عشق ماشینه بیشتر از صدتا ماشیداره

اما بازم فقط هر چی میگم میگه تو برام ماشین بگیر از بس به فکر ماشینه تو خواب هم همش میگه ماشین ال شد بل شد خستم کرده بسرون بریم انقد گریه میکنه ماشین میخواد از دماغم میاره چند بار مقاومت کردم نخریدم تا یه هفته روزا هیچ شبا همش تو خواب گریه میکرد ماشین میخواست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم.خداحفظش کنه .الان توتاپیک بستنی دو بودم شمارودیدم همنامین جالب بودبرام

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2738

وای عزیز دلم بدش به من😅😅خب همش ماشین واسش بخر خو لاید دوس داره .باهاش لج نکن ...گناه داره

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

شروع سن استقلال طلبیه . باید با صبر و حوصله رفتار کنید . 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
پسرت چقدر شبیه پسر منه کوچولوهای بد اخلاق.البته پسر من الان ۶سالشه کوچولو بود دقیقارهمینجور بود عشق ...

باور کن ماشیناش رو پر میکنم تو گونی میزارم انباری دوباره که بعد چند ماه میارم میگه اینو از قبل داشتم دیگه😥😥😥😥😏😏😏😏

2706