2733
2734
عنوان

جاریم تو جمع شوهرشو ماساژ داده که

128434 بازدید | 729 پست

سلام 

شوهرم من دو روز رفتم خونه بابام که شهر دیگه است اونم رفت خونه باباش.....و برادرشوهرم با زنش هم خونه پدرشوهرم هستن

شوهرم گف هر شب که برادرش نگاه فیلم میکرد لباسشو در میاورد و دراز میکشید و زنش میشس جلو جمع به ماساژ دادن برادرشوهرم....شوهرم گف من معذب میشدم اما به رو خودم نمیاوردم با تی وی سرگرم میشدم اما شب اخر خاهر شوهرم و شوهرش اونجا بودن دامادشون به خاهرشوهرم تذکر میده حرکت این دوتا معذبم میکنه مادرشوهرمم نامحسوس به برادر شوهرم تذکر  میده اونم میره تو اتاق و ماساژ از  سر میگیره خخخخ.

حالا بنظرتون روابطمون جلو بقیه در چه حد باشه درسته؟   

اخه یبارم برا من پیش اومد شوهرم عادت داره حرف که میزنه دستشو میزاره رو پام خیلی عادی

بعد همین خاهرشوهرم تازه عروس بودم دست شوهرم رو از رو پام برداش گف زشته جلو بابام از هردوما کوچکتره خاهرشوهرم 

......بخشید طولانی شد بدم از تاپیکای میاد ریز ریز تعریف میکنن گفتم یجا بگم

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر مسخره بوده کار جاری و برادرشوهرتون به شخصه این رفتارها رو نمیپسندم

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ایش چه بی حیا اینکارا تو جمع بی احترامی به اطرافیانه ماساااااااژژژ لخخخخخخخت ایشششش

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2738
2706