2737
2739
عنوان

دلم برا پسرم میسوزه

760 بازدید | 32 پست

من ۳۸ سالمه یه پسر ۸ و نیم ساله دارم که دایم از نداشتن خواهر و برادر گله میکنه ولی شوهرم موافق نبوده و نیست ولی من یماهه دارم رو مخش کار میکنم راضی شده ولی رضایتش قلبی نیست میگه بخاطر تو و آریا قبول کردم میگه زندگیمون تازه به ثبات رسیده و اینکه آرامش زندگیمدن بهم بریزه خیلی میترسوندش 

منم از طرفی چون از سمت همسرم احساس پشتیبانی ندارم میترسم در آینده وقتی با مشکلات بچه دوم روبرو بشیم بهم سرکوفت بزنه و منو اون بچه معصوم رو به چشم متهم بینه که زندگیشو بهم ریختیم!!!! و تا وقتی بهم اطمینان کامل نده که همه جوره حمایتم میکنه راضی نمیشم اقدام کنیم

از طرف هم دلم برا پسرکم خیلی میشوزه و نگران آینده و تنهاییاش هستم میترسم چند سال دیگه سرزنشمون کنه که چرا تنها مونده و دیگه هم کار از کار گذشته 

لطفا نظر بدین اقدام کنم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

استارترداستانت شبیه داستان منه بااین تفاوت که شوهرم راضی بودبه بچه دوم ولی من راضی نبودم الانم 6ماهه اقدامم تاببینیم خداچی میخواد

شماهم اقدام کن ان شاالله تابارداربشی وبدنیابیادشوهرت نظرش عوض میشه .بچه دوم هرگزمانع زندگی راحت نبوده روزیش روباخودش میاره.اتفاقاشوهرت بعدهاعاشق همینی میشه که میگه نیاریم چون زندگیمون تازه ثبات گرفته 

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

من با نظر همسرت موافقم...میخوای چیکار..تازه پسرت از اب و گل در اومده....واقعا زندگی ادم زیر رو میشه..در اخر هم من جای تو بودم اقدام نمیکردم مگر اینکه همسرم از ته دل راضی بشه.

منم پسرم نه سالشه هی میگه مامان برام بچه  بیارباباش راضی نیس،،ولی پسرم اونقدگفت راضی شدحالابعدازعیدایشالااقدام میکنم

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

بچت که بزرگتر میشه بیشتر گله میکنه که چرا خواهر یا داداش نداره . اگه شرایط زندگیت خوبه اقدام کن واسه بعدی

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

اتفاقا چند شب پیش شبکه یک همین موضوع شمارو نشون میداد محکومین یه خونواده یه پسر 17 18 ساله داشتن به چه راهای که کشیده نشد همش پدر مادرشو مقصر میدونست که چراااا من تنهام عزیزم شما درست میگی سخته زندگی امروزی واقعا سخته شوهرتون راست میگه با منطق حرف میزنه ولی از طرفیم اینده تک پسرش در خطره بنظرم بیشتر با هاش بحرف ولی در کمال ارامش قانعش کن 😊😊😊

خدایا منو به اونچه که میخوام برسون آمین  
2706