2733
2734
استخدام هیات علمی هستید یا حق التدریس؟

حق التدریسم فعلا ولی اگر ارشد رشته ام رو دانشگامون بیاره دیگه خیلی امیدوار به جذب میشم🙏🙏

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

وکیلم.... ده ساله وکالت میکنم ...به معنی واقعی پوستم کنده شده....شغل پر استرس و در عین حال سخت... اما چون عاشقشم نمیتونم بذارم کنار ...درآمدشم خدا رو شکر خوبه.اینکه به کسی توصیه میکنم یا نه بسته به شخصش داره...در کل شغل بدی نیست.

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سي ميليون؟ خوبه از كجا همونم اوردي؟

اره

هدیه های مجلس عقدم

کلا هرچی از زمان عقد به بعد گرفتم تا هفت ماه مث عیدیا اینا شد سی تومن

گذاشتم بانک

خودمم هی پولامو‌جمع کردم گذاشتم روش

بعد یکم دادم داییم

یکمم تو بانک

یکمم شوهرم گرفت نداد بهم😒

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2742
میخواستم واسه استخدامی شرکت کنم ک همه میگن حقوقش کمه موندم چیکارکنم😐😐😐

آموزش پرورش؟ حقوقش کم هست نسبت به کارمندیای دیگه، ولی خب یه شیفته، کارای دیگه 2 شیفته
معلمی خیلی خوبه، هم یه درآمدی از خودت داری هم به کارای خونه میرسی

استخدام هیئت علمی هستید؟ آخه ظرفیت خالی اصلا نیست، استاده خودم تا الان میتونست دوبار بازنشسته بشه، و ...

افرین. این مشکلیه که ما هم داریم. هستن دوستان😂 من حق التدریسم فعلا. چندماه دیگه تموم می کنم. در مرحله دفاعم

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2738
2706