2737
2739
چه خوب😁 چقدر پول داشتي كه اينقدر سود داره واست منكه اعتماد نميكنم دست كسي بدم☹️بانكم كه خيلي كم مي ...

از سی تومن شروع کردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من همش توی کانال های دیگه اد میشم چطوری میشه نزارم ادم کنن دیوونه شدم بخدا هی میام بیرون هی اد م ...

ادد گپ و چنلت خصوصیه؟

به نام خداوندی که پرسپولیس را آفرید  تا استقلال بی سرور نماند ... !!!!    من(سوگندپرسپولیسیپرسپولیسیم  و پرسپولیسی خواهم ماند!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از سی تومن شروع کردم

دست داییمه 😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728

الان شرکت داریم،اما با جون کندن و تلاش بی وقفه. خیلی تلاش کردیم.مخصوصا همسرم، یه وقتایی از خستگی سر میز شام خوابش میبرد، الان خوبه خدارو شکر. اما بینهایت صبوری کردیم تا به ثمر نشست

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
نمره خوب بده🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خداییش تا الان که 6 سال درس می دم هیچوقت اعتراض ورقه به معنای واقعی نداشتم مگر کسایی که التماس دعا داشتن وگرنه میدونن که بیشتر ار حقشون گرفتن. 

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

من اووونقد دوس دارم استاد دانشگاه بشم😍😍😍

2740
نه بابا وكالت عاليه من هركيو ديدم وضعش حوب بوده

گفتم درامدش بد نيست ولي همش افسوس دارم كاش اين همه زحمتو واسه پزشكي كشيده بودم الان خانم دكتر بودم اونو ترجيح ميدادم

منظورتون دولتیه؟ بله دولتی درس می دم عزیزم. آزاد هم میرم . من در یکی از این دانشگاههایی که گفتی با ش ...

استخدام هیئت علمی هستید؟ آخه ظرفیت خالی اصلا نیست، استاد خودم تا الان میتونست دوبار بازنشسته بشه، ولی ول کن نیست که

ارشد وخانه داربیکاروبشدت نیازمندکار

انقدر رو انداختم واسه کارونشد

انقدر نذرونیازکردم ونشد

الان مدتهاست نمازودعاروهم گذاشتم کنار والکی میگذرونم

شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
2706