2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین راهنماییم کنید😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم والا چی بگم ولی بازم نمیخوام برم ماه عسل😔

یک ماهه امکانش نیست ، اگرم چاق بودی ک نیستی لاغری با این سرعت بهت آسیب میزنه . باهاشون صحبت کن بگو ک امکانش نیست تو این مدت کوتاه ، زیاد هم مهم نیست ظاهر آخه نمیدونم چطور بعضیا اهمیت میدن . من ک رو ب لاغری ام

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
2731
یک ماهه امکانش نیست ، اگرم چاق بودی ک نیستی لاغری با این سرعت بهت آسیب میزنه . باهاشون صحبت کن بگو ک ...

خودمم میدونم چاق نیستم.ولی نمیدونم چکارش کنم واقعا داغونم

خودمم میدونم چاق نیستم.ولی نمیدونم چکارش کنم واقعا داغونم

ب نظرم بگو لطف کن ی زمانی بزار با هم بریم دکتر تغذیه ، دکتر بهشون میگ اضافه وزن نداری ، راه دیگ اینک کلا توجه نکنی و بگی طبق علم روز چاق نیستم عزیزم ، ماه عسل هم برو و لذت ببر . یامث من همسرت رو چاق کن خودت رو ب لاغری برو 😂

انگـشتت را هر جـایـ نقشـه خواستی بگذار ، فـرقی نمی کند ؛ تـن ـهایی مـن عمـیق ترین جای جهــ🌎ــان است و انگشتـان تـو هیچ ـوقت به عمـق فاجعـه پی نخواهد بـرد   
😂😂😂😂بهترین کار همینه فک کنم.ممنون

آره عزیزم دیگ ب چشم نمیای ، ی راه مقابله ب مثل هم هست 😀😲😀 ی ایرادی بگیری بگی یه ماهه رفع کن 😂 بستگی ب همسرت میتونی بگی عزیزم من همینجوری ک هستی دوستت دارم و چ چاق چ لاغر و حتی با عیب هات باز عاشقتم ، ممنونم ک بهم توجه داری هسر تمام قد خوب من .💞 

شاید شرمنده شدن 😇

2738

چرا انققققدر رو میدین به شوهراتون

خودشون هیکلشون ایرادی نداره؟ فیتن قشنگ؟!

قد ۱۶۸ و وزن ۵۹ عالیه به نظرم، سلامتیت مهمه، ورزش کن، سالم ومقوی بخور واجاه نده کسی اینجوری ازت ایراد بگیره

برو تحقیق کن ببین مدل ها وبالرین ها و... که خیلییی لاغر چه رژیم های غذایی وحشناک ومضری دارن، خیلی هاشون حتی مبتلا به بیماری های روانی مثل بولمیا و انورکسیا میشن

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
نه شکمم صاف ولی پایین تنم بزرگه.اونم استخوان بندیم پهنه.۵۹ کیلو

منم عین شمام. بالا تنه نه شکم نه پهلو . لاغر.ولی پایین تنه ...خو از استخون بنده.نمیشه تغییرش داد که. بهش بگو

She is everything I ever wanted.... 
آره عزیزم دیگ ب چشم نمیای ، ی راه مقابله ب مثل هم هست 😀😲😀 ی ایرادی بگیری بگی یه ماهه رفع کن 😂 بس ...

مردا رو که میشناسی.من خودم خیلی رو این چیزا حساسم.اونا هم بهونه میگیرن شاید یکی دیگه رو میخوان.

مگه همنیجوری نپسندیدت. وای این رفتار  زشت مردا اصلا تو کتم نمیره

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
چرا انققققدر رو میدین به شوهراتون خودشون هیکلشون ایرادی نداره؟ فیتن قشنگ؟! قد ۱۶۸ و وزن ۵۹ عالیه ب ...

والا رو که ندادم ولی اون از اول حساس بود.یه رژیم سخت هم گرفتم روز نهمم ولی یک کیلو هم کم نکردم.

2706