2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم لطفا کمکم کنید

88 بازدید | 2 پست

شوهرم خیلی سرد تو رابطه مثلا دوماه یکبارم سمتت نمیاد چه الان چه قبل حاملگی .کلا همش میترسم با کسی باشه اخه طبیعی نیس.یه خط زمان دوستی داشت که بعد ازدواج شکوند و انداخت بیرون چند روز پیش دیدم تلگرامش انلاینه و یبار زنگ زدم از خط کسی دیگه روشن بود و امروز خاموش بود هنو بهش نگفتم وایستادم ک مچشو بگیرم اگه خودش باشه .و مشکل بعدی اینه که ماشینشو یک ماه پیش فروخت با این که مخالف بودم خواست بذاره بانک که وام بگیره ک پولاش اینور اونور برا قسطا خرج شد الان هر روز ماشین با ماشین من میره بیرون منم تو خونه هیچ جا نمیتونم برم و کلا دوس دارم با ماشین خودم باشم نه تاکسی و ...خلاصه چن روزه سر سنگینم باهاش ب دلایل بالا و امشب اومدیم بریم بیرون که تو راه بحثمون شد و منم یکم عصبی شدم بخاطر فشارای عصبی ,گذاشتمش خونه مامانش چون کار داشت خودم گفتم میرم کتاب بگیرم و با حالت دعوا الان تو یه کوچه پارک کردم بهش اس دادم میرم خونه .کلا دیوونه شدم دلم ازش پره خیلی

عزیزم برو تو کارش ...منظورم کاراگاه بازی و مچ گرفتن ..دیدی موردی نداره یه سر برو مشاوره 

💕 خدا جونم💕 مواظب تو دلیم💓 باش ..😍       خدایا شڪرت ممنونتم    💓دوست دارم خداے مهربونم💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘