2733
2734
عنوان

عاشق کارمند بانک شدم چی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9534 بازدید | 289 پست
چطوری. یعنی چی ... 

یعنی از میا خوشش اومده اینجوری خواسته متوجه ش کنه اندرستند؟ 

میگم چون حلقه نداره طرف مجرده؟! شوهر منم هیچوقت حلقه دستش نمیکنه خاک بسرم نکنه ملت فرتو فرت عاشقش بشن 😓😒😅😅

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا خیلی جدی گفتم😄تازه تصور هم میکردم که چجوری بره ضایع نباشه که عاشقه😅تازه یادم رفت بگم وقتی می ...

آخه اون باجش متفاوت بود شماره علامت نداشت . این راه خوبیه فکر کنم بگم شمارتونو داشته باشم سوال بانکی!

2731
 آخه راه حل ک تعطیل بشه و برم کیفم بندازم وسط نمیشه😄😁😁😁 من نمیدونم کی تعطیل میشه 

مثال بود😉😂😂 اصولا بانکا 1.30 یا دو تعطیلن دیگه مثلا میتونی از نیم ساعت قبلش یه جا وایستی بعد که اومد بیرون از جلوش رد شی بعد فرداش برو بانک شماره همون باجه رو هم بگیر بعد با چشمات عاشقش کن😅😂بعد چند روز بعدش با مامانت برو😁

فکر نمیکنما شوهز من یکی از مشتری جماعت بیزاره اعصاب مصابشونو نداره میگه خیلی رو مخن😁  احیانا ...

آره  با مشتری  های  عادی خیلی هم  بداخلاقن 

ولی واسه مشتری های پولدار تا  کمر دولا میشن  و تحویل میگیرن

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
واای اگه شوهر تو باشه ؟؟؟؟ خخخخ به شوهرت بگو حلقه بندازع ک چش دخترای ترشیده نیفته دنبالش خخخ

خداروشکر کارش ی جوریه که فقط همکاراشو میبینه و ارباب رجوع ندارن .

نفسم ،هم نفسم؛هر نفسم فدای تو

استارتر ی چی یادم اومد ، زیر دستی داشته باش ک خواستی کنار باجه فرم پر کنی جا بذار،  توش اسم و فامیلی و شمارتو بذار ، توش پر از شعر عشقو عاشقی باشه انشا الله نتیجه میده

مامان دو قلو ها ❤
آخه اون باجش متفاوت بود شماره علامت نداشت . این راه خوبیه فکر کنم بگم شمارتونو داشته باشم سوال بانکی ...

یکم مطالعه کن در مورد مسایل بانکی بعد ازش سوال بپرس بعد بگو اگه فایلی دارین مثلا برا همون موضوعی که حرف زدین میتونین برام بفرستین!

واای اگه شوهر تو باشه ؟؟؟؟ خخخخ به شوهرت بگو حلقه بندازع ک چش دخترای ترشیده نیفته دنبالش خخخ

فاطي جون عزيز دلم نگي اين ميا چه ضد حال و دماغوئه!(اگه بگي ها!!!!😂)

ولي براي خانم هاي مجرد اين اصطلاح رو بكار نبر، خيلي ناخوشاينده

2706