2733
2734
عنوان

مشخص شدن جنسیت جنین هفته ۸ به بعد ممکن شده

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم این آزمایشم درصد خطاش بالاس ها،ناهنجاریای کروموزومی،دیابت،و عوامل دیگه که الان حضور ذهن ندارم ...

اره گفتن ۸۵ درصد درسته ولی بازم خوبه احتمال بالایی هست

البته خود ازمایشگاه ادعا میکرد ۹۵ درصد درسته ولی من باور نکردم😂😂

2738
منم میخوام بدونم نی نیم چیه اما تو شهر ما از این امکانات نیس  روزام که شکرخدا نمیگذره زودتر بف ...

اگه از نظر مالی برات مهم نیس برو شهر مرکز استان اونجا حتما داره

ببین برا کنجکاوی چه کارا که نمیکنیم😂😂

من ني نيم دخمله 😍😍بي بيم زودتر از موعدم يعني ٦ روز قبلش مثبت شد بتام يه روز قبل موعود بالايه هزار بود حالت تهوع داشتم دوماه از شيش هفته شروع شد ضربان قلبش ١٧٠بود حسم ميگفت دختره حركاتشم زودتر شروع شد از ١٢هفتگي سونو انومالي هم گفت دختره..حسه مادر هرچي بگه همونه

من ني نيم دخمله 😍😍بي بيم زودتر از موعدم يعني ٦ روز قبلش مثبت شد بتام يه روز قبل موعود بالايه هزار ...

حس من همش غلط از آب درمیاد

برا دخترم میگفتم پسره

برا این میگفتم ۲ قلو هست  ولی دکتر گفت یکیه

یه بار میگم دختره یه بار میگم پسره هردوشم دوس دارم

کلا حسم قاطی پاتیه😂😂😂

حس من همش غلط از آب درمیاد برا دخترم میگفتم پسره برا این میگفتم ۲ قلو هست  ولی دکتر گفت یکیه ...

استارتر سلام رفتی ازمایش برای جنسیت جوابش درست بود

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊