2733
2739

بالا رفتن از پله اذیت کننده هست آیا..راضی هستین؟

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

عادت کردیم

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
باز تاپیک زدی😆

😆😆تا نرم داخلش همین جریان تاپیک زدنم ادامه داره از بس وسواسم😁😁

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
طبقه دوم خوبه دیگه ورزشم محسوب میشه ما طبقه ۵ هستیم ولی اسانسور داریم😎

من با وجودی که اسانسور داریم بعضی وقتا از پله ها میرم پایین خیلی خوبه ولی بالا نمیتونم بیام میترکم

مادر که باشی تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ، ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😍😍😍
😆😆تا نرم داخلش همین جریان تاپیک زدنم ادامه داره از بس وسواسم😁😁

😂😂😂😂😂

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
من با وجودی که اسانسور داریم بعضی وقتا از پله ها میرم پایین خیلی خوبه ولی بالا نمیتونم بیام میترکم

اتفاقا اشتباه میکنی , چون پایین اومدن به زانوهات فشار میاره , میگن از پله بالا بری خوبه

2706