2733
2739
عنوان

یکی کمکم کنه مردم از تهوع ای خدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 72 پست

عزیزم تا هفته 12 طبیعیه و اصلا نشانه خوبیه از سلامت جنینت. من خودم خیلی ناجور بودم. کارم به بیمارستان کشید ولی دکترم همش می گفت چیز خوبیه. باید تحمل کنی تا بگذره. درکت می کنم ادم از دنیا بدش میاد دیگه

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تا روز زایمان بالا آوردم روزی نبود من عوق نزنم بخدا دندونام کای خراب شدن لامصب بعد پنج ماه یکم بهتر میشه منکه نوبر بودم 

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
من دمیترون میخوردم هر ۸ ساعت. بالا نمیاوردم و شدت تهوعم رو کمتر میکرد. دایمتیکون هم میخوردم به علاوه ...

عه پس این دمیترون باعث یبوسته میگم خدایا چرا سه روزه اینطور شدم 

دارو یبوست چی هست؟ چقدر باید بخوریم؟

2731

بوی خوب یهتون کمک نمیکنه؟مثلا هل یا گلاب یا نارنج یا نعنا و پونه؟هوای آزاد هم خوبه.

وقتی بیدار میشین آروم از تخت پاشین و بشینید بعد از چند دقیقه و خوردن نان سوخاری یا نان برشته،از جاتون بلند بشید‌.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
عزیزم تا هفته 12 طبیعیه و اصلا نشانه خوبیه از سلامت جنینت. من خودم خیلی ناجور بودم. کارم به بیمارستا ...

میدونم طبیعیه ولی خب مال من خیلی زیاده تواین یک ماه دوکیلو کم کردم هرکی می بینتم میگه چرا این شکلی شدی مث مرده شده قیافم

بعدم ترسم ازینه ک خوب نشم اصن چون سربچه ی قبلیم تا اخر بارداریم داشتم تقریبا

عه پس این دمیترون باعث یبوسته میگم خدایا چرا سه روزه اینطور شدم  دارو یبوست چی هست؟ چقدر باید ...

برای من لاکسمل نوشت دکتر روزی یه قاشق میخوردم. به دکترت بگو تلفنی چی بخوری برات بهتره. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738

سلام عزیزم ..ایشالا به سلامت بارداریتو بگذرونی..قرص دیمیترون ۴ رو حتما بخور نمیزاره بالا بیاری...حالت تهوع که دیگه نمیشه کاریش کرد...سیرابی صبحا بخور ب ۶ داره حااتو بهتر میکنه ..لیمو ترشم بخور عالیه..چای زنجبیل..بیکوییت زنجبیل .اینارو بخور اصلا چیز شیرین نخور که بخوری بالا اوردی..من تازه خوب سدم

میدونم طبیعیه ولی خب مال من خیلی زیاده تواین یک ماه دوکیلو کم کردم هرکی می بینتم میگه چرا این شکلی ش ...

وای چقد بده من تا 4ماهگی افتضاح بودم الان یکم بهترم😩

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2706