2737
2734
عنوان

سونوگرافی آنومالی کجا بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 11180 بازدید | 47 پست

نمونه برداری از مایع آمنیوسنتز یا مایع دور جنین کرج کجا برم

هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص در کرج ، فردیس ، تهران

سونوهیسترو گرافی  توسط پزشک متخصص خانم.

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی برای هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

https://telegram.me/akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا کسی آنومالی رو پیش دکتر فرزانه یا دکتر لاریجانی نرفته؟

دکتر لاریجانی من الان زنگ زدم گفت دکتر لاریجانی سونوی آنومالی نداره یه دکتر دیگشونو گفت دکتر دژوند یه چی همین مایه ها.

2731
تماس گرفتم گفتن اینور سال دکتر لاریجانی انجام نمیده چون ظاهرا وقتاش پره ولی برای بعد از عید می تونی ...

آهان. پس اینطور. من که باید دو هفته دیگه انجام بدم احتمالا برم رادیولوژی سامان تو کشاورز دیگه. 

دکتر قربانی هم نرو چون اصلا وقت نمیزاره و دقیق هم نیست

جدی؟

دکتر آقازاده چطوره؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2740
منم هفته 18 هستم میرم کلینیک مهر ایرانیان دکتر زاده آقا زاده

عزیزم شما راضی بودین ازین جا که گفتین؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
نه عزیزم اصلا راضی نبودم شما هم نرید فکر میکنم اونی که اومد تو نی نی سایت و تبلیغشون رو کرد از کارکن ...

مثل من. منم رفتم پیش دکتر اقازاده خودشون بد نیستن اما اون خانومی که تو اتاق دکتر گزارش ثبت میکنه انقد بد اخلاق و زورگو بود که حد نداشت به زور میگفت ما سونو واژینال باید برات انجام بدیم . انگار من نمیفهمم برا پولش میگه اخرم گفتم من میرم پس جای دیگه گفتن باشه پس انجام میدیم 

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
مثل من. منم رفتم پیش دکتر اقازاده خودشون بد نیستن اما اون خانومی که تو اتاق دکتر گزارش ثبت میکنه انق ...

وای دقیقا منم یه جایی تو زعفرانیه رفتم میگه آنومالی تنها نداریم باید غربالگری مرحله دوم با داپلر انجام بدی ! گفتم دکترم میگه لازم نیست چرا شما میگی! انقد بی ادب بودن نسخمو گرفتم گفتم نمیخوام اصن میرم یه جای دیگه

من پیش دکتر گرامی رفتم. دقتش زیاد بود. تو نت سرچ کنید

جنسیت رو دکتر گرامی تو ان تی میگه درسته؟

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .