2737
2734
عنوان

سونوگرافی آنومالی کجا بریم

| مشاهده متن کامل بحث + 11180 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم.  ببخش من هی سوال میکنم. خیلی استرس دارم واسه اینکه ان تی رو کجا برم میشه بهم ب ...

نه جانم.

زن بزنی بیمارستان پارس واست وقت میذارن. خانوم برادرم 7 سال پیش یه بچه و دو سال پیشم با من یه بچه باردار شد. توو این فاصله سونولوژیستش یه نفر بوده. (این چند سال) کارشون دقیقه. 

همونجا جواب سندروم داون رو بهت میگه که مشکل نداره ان شالله.

ولی آزمایش کروموزوم 13 و 18 و 23 میگیرن که این آزمایش میره آلمان. ( اطلاعاتم واسه دو سال پیشه) بررسی می شه یک هفته بعد تماس گرفتن گفتن جواب آماده ست. روو موبایلم شماره آلمان بود. سال 94 هزینه ش 250 تومن شد.

نگران نباش. خدایی که اون بچه رو توو رحمت قرار داده مواظبشم هست.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2728
نه جانم. زن بزنی بیمارستان پارس واست وقت میذارن. خانوم برادرم 7 سال پیش یه بچه و دو سال پیشم با من ...

مرسی مهربون که انقدر قشنگ راهنماییم کردی. کلی ممنونتم. 

واسه سلامتی نی نیم دعا کن. 

ایشالا خدا خودش مراقب دختر نازت باشه. 

بازم ممنونم

❤️❤️خدایا ،تو بهترینی❤️❤️دوس جونا لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم بفرستید. 💜💜
مرسی مهربون که انقدر قشنگ راهنماییم کردی. کلی ممنونتم.  واسه سلامتی نی نیم دعا کن.  ایشا ...

فدای تو. امیدت به خدا.

ان شالله سالم میاد توو بغلت.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
2740

سوال خوبی پرسیدی.. پیش دکتر لاریجانی کسی رفته؟ من آذر ماه میخواستم وقت بگیرم برای ان تی ، بهمن بهم وقت داده. حالا هر چی زنگ میزنم که وقت و روزش و باهاشون اوکی کنم، جواب نمیدن

راستی بچه ها پن هنوز حرکت آنچنانی حس نمیکنم.الان تو هفته 18 هستم.در حد ضربان خفیف گاهی روی شکمم میبی ...

طبیعیه... من همین نبض ها رو از هفته ۱۹ خیلی خفیف حس کردم و هفته ۲۰ واضح تر شد

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊