2737
2734
خوبین ک ما جفتمون لاغر من۵۴شوهرم۵۸

وزن خودتون خوبه منم قبل بچه اوردن همین حدود بودم ..ولی شوهرتون خیلی لاغره ک .

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره منم اینجوری دوس دارم😍

ازبس شماگلی بانو....وصدالبته خوش سلیقه هم هستید......

بی حوصلگی هایم را ببخش،بد اخلاقی هایم رافراموش کن،بی اعتنایی هایم راجدی نگیر،درعوض من هم تورامیبخشم که مسبب همه ی اینهایی!!!!!!!!! اخه کی میایی دیگه،..نی نی  
2738

راستی والیبالیست تیم روسیه رو دیدین قدش رو،218 قدش هست، همسرش به زور با کفش پاشنه بلند تا شونش میرسه،میگم قد بلند ترین مرد و زن دنیا قدشون چنده؟

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
اره عزیزم شما خوبین خودمم مثله شما هستم  قد بلندا زود پیر مشن کمرشون خم میشه. خانم باید ظریف ...

وا 

اتفاقا قد بلند هرلباسي بپوشي ميشي مدلينگ من ك تو خيابون و مجلسا ب خاطر قدم خيلي لباسام تو چشمه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2706