2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین بگین بعد چندماه اقدام باردار شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 25410 بازدید | 119 پست
عزیزم کا خاصی کردی که زود نتیجه گرفتی؟ انشالله سالم بیاد بغلت

اره

ماهه درم اقدام

ي روز درميون اقدام داشتيم

و تا صبح دستشويي نميرفتم

ك حرفت خداروشكر

ماهه اول كمتر اقدام كردم و ميرفتم دستشويي تخليه مشد

البته نزديم نيم ساعتم تكون نميخوردم پامم يكم بالا ميكرفتم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موقع اقدام اصلا بهش فكر نكن كه ميشه يا نميشه 

كاش بشه

بارودي طبيعي تو هر ماه ٢٥ درصده در صورتي كه تو آي وي اف ٣٥ درصده

پس اگر مشكلي ندارين و سنت زير ٣٠ ساله تا ٦ ماه صبر كن نهايت بهتون قرص مي دن كه زودتر نتيجه بگيرين

2731
موقع اقدام اصلا بهش فكر نكن كه ميشه يا نميشه  كاش بشه بارودي طبيعي تو هر ماه ٢٥ درصده در صورت ...

اصلا نمیتونم بهش فکر نکنم دیگه از اقدام بدم میاد😞

خدایا من به قدرتت ایمان دارم

من بعد از ۴ سال انتظار باردار شدم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2706