2737
2734
عنوان

متخصص پوست

132 بازدید | 6 پست

دوستان متخصص پوست خووب تو شرق تهران  اگه میدونین بگین خیلی واجبه ، یچیز دیگه این کرم پودرا ممکنه لک بیاره ؟ کرم دوسه میزنم شکم به این میره ، از دیروز یه لک ظاهر شده 😓

اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره احتمال داره كرم پودر رو اصلا نبايد هر روز استفاده كني

دارم هر روز استفاده میکنم

اگر دیدی بچه ات گریه می کنه، وقت خودت رابرای ساکت کردنش تلف نکن،.. به کبوتری یا تکه ابری درآسمان اشاره کن، تابه آن بنگرد.. چون فیزیولوژی انسان برای گریه، نگاه به پایین کردن هست.
2731
دکتر رزمی نیا ادرس مطبش پیروزی سه را سلیمانیه بغل داروخانه مدائن این دکتر معجزه میکنه

واقعاا ؟خوبه ، ولی یکم به ما دوره ، ولی اگه خوبه میرم ، شمارشو نداری دوستم؟