2733
2734

شايد خيلي از ماها بخاطر شرايط فرهنگي و خانوادگي كه داريم درست متوجه نشديم و ياد نگرفتيم كه براي اقدام درست به بارداري چه نكاتي رو بايد بدونيم رعايت كنيم يا حتي بيخود و بي جهت خودمونو درگير خيلي افكار و رفتارها نكنيم و همين عدم اگاهي و بلد نبودنمون باعث شده تا حالا نتيجه اي نگيريم و مدام در حال تكرار همون اشتباهاي قبليمون باشيم

حالا با حفظ ادب و نگفتن خصوصي ترين رفتار، هركسي تجربه اي ، نكته اي بلده بياد بگه تا همه خانوماي اقدام استفاده كنن ، ممنون

خيليا هم پيش دكتراي خوبي رفتن كه يه چندتا نكته و رفتار درست بهشون گفته كه باعث شده زودتر نتيجه بگيرنو باردار بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

افرین موضوعت عالیه واقعا مامانا تجربیاتتون رو ب مااقدامیا بگید

باتچکر❤😇

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

استرس تا چ حدی؟

خب استرس روزمره ک ب نظرم همه دارن

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

منم استرس دارممممممم خودشم خیلی زیادددددد 😭😭😭🤕

دوقشرازافراد،جامعه را تهديدميكنند:دسته اول كساني كه ادعاي سوادوتحصيلات دارندو دسته دوم افرادي كه به بيشعوري افتخارميكنند
2738

استرس رو قبول دارما ولی یه سریا ک توی بدترین شرایط یهو حامله میشن اون چجوریه😑😕

2706