2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بفرمایید؟

نی نی یار فضولیه

شما هم شیفت دارین؟

شیفت روز؟شب؟

شیخ رجبعلــی خیاط:چشمت به نامحرم مي‌افتد،اگر خوشت نيايد كه مريضي!!اما اگر خوشت آمد،فوراً چشمت را ببندو سرت را پايين بيندازو بگو: يـــــا خير حبيب و محبوب...يعني: خدايا من تو را مي‌خواهم،اين‌ها چيه؟!اين‌ها دوست داشتني نيستند،هر چه كه نپايد دلبستگي نشايد
2731
سلام بفرمایید؟

ممكنه ٢٠ تا تاپيك آخر منو حذف كنين؟؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
سلام بفرمایید؟

میشه لطفااااا خواهشااااا سایز استیکرا رو درست کنید؟؟؟

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
نی نی یار تا هستین بپرسم میتونین تاپیکای منو چندتاشو پاک کنین؟؟

۲ تاشو لینکشو بذار تا پاک کنن😁😁😁😁

شیخ رجبعلــی خیاط:چشمت به نامحرم مي‌افتد،اگر خوشت نيايد كه مريضي!!اما اگر خوشت آمد،فوراً چشمت را ببندو سرت را پايين بيندازو بگو: يـــــا خير حبيب و محبوب...يعني: خدايا من تو را مي‌خواهم،اين‌ها چيه؟!اين‌ها دوست داشتني نيستند،هر چه كه نپايد دلبستگي نشايد
2740
نی نی یار عزیز ما چیکار کنیم با این مردای زن نمای سایت امروز ابرو حیثیتم رف بعد فهمیدم آقاس

دختر منو میگی؟😂😂😂

پستمو خوندی؟😂😂😂😂

همه ش شوخی بود بابا😂🤣

سیاه مو متنفرم ازت

گلم دیگه داری تند میری هااا

صفحه ی آخر تاپیکمو دوباره بخون

هر چی من کوتاه میام و چیزی نمیگم تو بدتر میکنی

بتوچه هان؟

بی ادب

واقعا که