2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

جاریم این کارو کرد. خیلی راضی نبود. از یه طرف بند ناف از یه طرف ختنه. یه خرده صبر کن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

من بیست روزگی بردم الان میگم کاش ده روزگی میبردم

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

2 قلو بارداری بسلامتی؟

2 ماه بعدش ختنه کن تا خودت وضعیتت خوب بشه. خونریزیت تموم شده باشه و حالت مساعد باشه. بچه ها هم جون کرفته باشن بعد ختنه کن. من که یه هفته بعد از واکسن 2 ماهگی ختنه کردمش.

😍😍😍😍😍
2740

من پسرم ۶ روزش بود این کارو کردم .هر چی بزرگ تر بشن سخت تره دست و پا میزنه دردش میاد

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2 قلو بارداری بسلامتی؟ 2 ماه بعدش ختنه کن تا خودت وضعیتت خوب بشه. خونریزیت تموم شده باشه و حالت ...

من یه هفته قبل واکسن😊

می گن هر چه زودتر ببری بهتره.چون عصب های بچه کامل نشده و درد رو کمتر حس می کنه..بعضیا هفت روزگی می برن..با این وجود به نظر من بذار نافش بیفته..من دو تا پسرامو بیست روزگی بردم و راضی هستم کاملا...راستی قبلش حتما در مورد شیوه ختنه تحقیق کن.خیلی ها از روش حلقه ناراضی هستن...من اولی رو با حلقه و دومی رو سنتی ختنه کردم..از روش بخیه راضی ترم...پیش یه دکتر خوب هم ببر.یه بنده خدایی بچه شو خوب ختنه نکرده بودند درد سر داشت...منظور اینکه مهمتر از اون چیزیه که مردم می گیرن و می برن هر جا شد و هر کی ختنه کرد...واسشون مهم نیست متاسفانه...پیش کسی ببر که قبلا حتما کس دیگه ای هم برده باشه و بدونی کارش چطوره

اللهم صل علی محمد و ال محمد وعجل فرجهم
2706