2733
2739
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 548466 بازدید | 4296 پست

سلام خان وما من نمیدونم چرانمیتونم وصل شم وپی ام بدم ،دوتا جواب اولی امینوم اومدن ولی جواب نهایی الان 3هفتس نیومده خیلی نگرانم ،دردشکمم زیاده میترسم توروخدابگین شماهم اینجورین؟جواب نهاییم چرانیومده؟؟؟ ایابا جواب اول ودوم فرق میکنه؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من دل تودلم نیس خیلی نگران وبی قرارم چرا جواب نهاییم نمیاد.ازاونورم فردامیخام برم انومالی خدایاخودت کمکم کن ازیه ورم دکتر گفته انقباض رحم داری اصلا حالم خوب نیس دعاکنین بچه های منم سالم باشن وخودمم بهترشم خیلی میترسم

خدایاتوروقسم به وحدانیتت همه روشادکن وبچشون سالم بغل بگیرن منم توی اونا.تنهاامیدم توییی 

التماس دعا توزوخدادعام کنین

وای من دل تودلم نیس خیلی نگران وبی قرارم چرا جواب نهاییم نمیاد.ازاونورم فردامیخام برم انومالی خدایاخ ...

والا بخدا بیخودی نگرانی

رفتی آنومالی حتما بیا اینجا از خودت خبر بده

ضمنا وقتی جواب اولی خوب بوده دیگه چرا نگرانی اولی رو از رو دی ان ای تشخیص میدن نهایی رو از رو کشت سلولی و بررسی کروموزوم ها 

قدرت تشخیص اولی خیلی بیشتره ولی نقایص کمتری رو بررسی میکنه همون سه تا تریزومی و جنسیت جنین

دومی ولی قدرت تشخیصش یه خورده پایین تره اما 27 نوع ناهنجاری رو مورد بررسی قرار میده

پس اصلا نگران نباش و برو خداروشکر کن که نی نی ت سالمه سالمه

خدایا حال همه رو خوب کن....
2728
والا بخدا بیخودی نگرانی رفتی آنومالی حتما بیا اینجا از خودت خبر بده ضمنا وقتی جواب اولی خوب بوده د ...

سلام عزیزم دیروز رفتم انومالی خداروشکرخداروهزارمرتبه شعرگفتن مشکلی نیست وسالمه سالمه 

خدایان ماماناروشادکن توشونم منو خدایاتوروقسم به علی اصفرت هممون بچه هامون سالم بغل بگیریم 

2738

سلام خانوما من عدد nt  3.35 بود توروخدا کسی رفته آمنیوسنتز راهنمایی کنه هفته 15 ام واسه 16 هفته ویک روز نوشتن آمنیوسنتز رو تو سونوگرافی دکتر میگفت همه چیش نرماله سالمه ولی آزمایش ریسک رو بالا نشون میده کار هر روز وشبم گریه شده عوض اینکه وزنم زیاد شه روز به روز لاغرتر میشم از ناراحتی خواهش میکنم راهنماییم کنین

انتظار تو شیرین تر از قنده آرام جان مادر  

سلام دوستان من تو غربالگری اول همه چیزم نرمال بوده ولی بخاطر سنم که ۴۰هستش گفتن باید بری آمینو از طرفی من از اول بارداریم به دلیل وجود هماتوم لکه بینی دارم و همش در حال استراحتم حالا از فکر امینو تو این شرایطم دارم سکته میکنم دکترمم اونقدر وحشیه نمیشه ازش چیزی پرسید تو رو خدا اینجا کسی با شرایط من آمینو شده موندم سر دو راهی گاهی فکر میکنم بجای آمینو برم سل فری ولی نمیدونم خانما تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره به منم بگه

2706