2733
2739
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 548243 بازدید | 4296 پست
بفرما مرضیه جان

قربونش برم من ای جونمممم قلبم برشا رفت یگانه جان. انشالله ک بارداری خب و راحتی اینسری داشته باشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکنه خاله جونی

عزیزمی من ک اینماه میرم اقدام ببینم خدا چی واسم در نظر گرفته

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
خیره ان شالله.  زودی ی فندق ناز سالم میاد تو دلت

الهی امین🙏🙏🙏

الهی امین🙏🙏🙏

سلام عزیز من این تاپیک رو خوندم صفحات آخر رو اسم شما بود گفتم اگر میتونید کمکم کنید

من ۳۴ سالمه ان تی ۲.۲،ریسک سندرم داون رو زده ۱ به ۱۷۲

خیلییی استرس دارم ۹ آبان هم وقت آمتیوسنتز دادم تو تهران

اول اینکه از خود آمنیوسنتز میترسم برای درصد ریسک سقطش ،بعد اینکه شنیدم آمنیوسنتز زایمان زودرس میاره یا جنین تو شکم میمیره،اگر مراقبتی بعدش هم لازمه ممنون میشم کمکم کنید

بچه اولمه وپارسال یه سقط تو ۸ هفته به دلیل ایست قلب جنین داشتم،الانم آسپرین میخورم که گفتن یک روز قبل از آمتیوسنتز باید قطع کنم

یه صلوات برام میفرستی دوست خوبم
2738
سلام عزیز من این تاپیک رو خوندم صفحات آخر رو اسم شما بود گفتم اگر میتونید کمکم کنید من ۳۴ سالمه ...

بله اسپرین باید قطع کنید. نه عزیزم کی گفته باعث مرگ جنین میشه. شما بد اینک نمونه دادین استراحت تا یک هفته، خم و راست نشین. رابطه ممنوع. تووالت فرنگی تامیتونید غذا مقوی و ابمیوه ک مایع دور جنین نرمال بشع استرس هم از خودت دور کن

بله اسپرین باید قطع کنید. نه عزیزم کی گفته باعث مرگ جنین میشه. شما بد اینک نمونه دادین استراحت تا یک ...

عزیزم ممنونم ازت،ممنون که وقت گذاشتی وجوابم رو دادی،خدا خیر زیااااد بده بهتون

نظرتون درباره عدد ان تی و ریسکم که یک به ۱۷۲ چیه؟خیلی ریسک بالاست؟

عزیزم ممنونم ازت،ممنون که وقت گذاشتی وجوابم رو دادی،خدا خیر زیااااد بده بهتون نظرتون درباره عدد ان ...

ن عزیزم طبق سن براتون ریسک زدن نگران نباش امینو میدی خیالتم از همه مشکلات ژنی راحت میشه ریسکتم عددش خوبه اینجا ۱به۳۹داشتیم بچش سالم بود

ن عزیزم طبق سن براتون ریسک زدن نگران نباش امینو میدی خیالتم از همه مشکلات ژنی راحت میشه ریسکتم عددش ...

ممنونم ازت،خدا حاجت دلتونو بده،خیلییی لطف کردید

ممنونم ازت،خدا حاجت دلتونو بده،خیلییی لطف کردید

عزیزید، انشالله ک تودلیت سالم سالمه استرسم نداشته باش🙏🙏🙏

مامانهای عزیز منم هفته پیش آمنیو سنتز دادم دیروز جوابم اومد خداروشکر خوب بود البته جواب اولیه اومده جواب نهایی مونده ریسک من ۲۲۰  بودو ان تی ۲.۶بودو سنم ۳۴ سال بود منم مثل تک تکتون استرس داشتم الان آرومم فقط قبلش گفته بودن نینیم دختره منم که خیلی منتظر دختر بودم دیروز گفتن بچه پسره کمی دلم گرفته دلم برا دخترا ضعف میره خداروشاکرم که بچه سالمه اما چون یه پسر دارم دوست داشتم این یکی دختر میشد .بازم یخورده امیدوارم خانومه تو خوندن جنسیت اشتباه کرده باشه و نذر کردم اگه اشتباه باشه و دختر باشه اسمشو فاطمه بزارم .برام دعا کنید چون اگه پسر باشه مجبورم سومی رو بیارم البته با آی وی اف😊

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2706