2737
2734
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 549009 بازدید | 4298 پست
عزیزم اول اروم باش، اضطراب خودتو کنترل کن. انومالی رفتی؟؟؟ بچخ از لحاظ ژنی یعنی سالم هست پس این مشک ...

نه نرفتم سونو آنومالی. ببین من جواب آمینوسنتز اولیه ام اومد دکتر گفتش بهم نیازی نیست دیگه بری غربالگری دوم تو یک راست برو آنومالی. الان این چیزی که میگم ته آمینوسنتز نوشته بود

نه نرفتم سونو آنومالی. ببین من جواب آمینوسنتز اولیه ام اومد دکتر گفتش بهم نیازی نیست دیگه بری غربالگ ...

مستقیم انومالی میری اره نیاز ب غربالگری نیست.

انشالله ک چیزی نیست نگران نباش و استرس نداشته باش

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانای عزیز امیدوارم حال همتون خوب باشه من مامان دوقلو هام همون که یکیش رو از دست داد. پیشاپیش سال جدید رو به همتون تبریک میگم امیدوارم بهترین ها در سال جدید براتون رقم بخوره. منم درگیر بچه داری ام زیاد وقت نمیکنم سر بزنم ببخشید.یگانه جان مرضیه ی عزیز و رها جان منتظر خبر های خوشتون هستم انشالا به زودی زود به امید خدا. 

2728

سلام خانوما من هفته پیش آنومالی دادم گفتن مشکلی نداره بچم جواب آمینو هم اصلیش هنوز نیومده ولی جواب اولیه خوب بود دکترم الان واسم اکو قلب نوشته باید ۱۶ فروردین انجام بدم کسی با انتی بالا بوده که جواب آمینو و آنومالیش خوب باشه ولی توی اکو قلب مشکل داشته باشه؟خیلی استرس دارم چون میگن دلیل ان تی بالا مشکل توی یکی از این سه مورده 

2740
سلام مامانای عزیز امیدوارم حال همتون خوب باشه من مامان دوقلو هام همون که یکیش رو از دست داد. پیشاپیش ...

ممنونم عزیز دلم، حتما اگ خدا صلاح دونست و مارو لایق مادر شدن دونست بهتون خبر میدم. سال نو شما هم مبارک. وای خدا قلبم، خدا حفظش کنه. اشکم از سر شوق دراومده‌. ازت خواهش میکنم دستای ناز دخترتو از سمت من ببوس. 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام خانوما من هفته پیش آنومالی دادم گفتن مشکلی نداره بچم جواب آمینو هم اصلیش هنوز نیومده ولی جواب ا ...

انشالله ک اکو تو دلیت مشکلی نداره و ادامه بارداری میدی دوستم با ان تی ۵.۵ بچش سالم سالم هفت ماهشه

ممنونم عزیز دلم، حتما اگ خدا صلاح دونست و مارو لایق مادر شدن دونست بهتون خبر میدم. سال نو شما هم مبا ...

خیلی ممنونم عزیرم ایشالا یه روزم عکس نینی خوشگلای شمارو ببینیم و خوشحال بشیم به حق پنج تن. 🌹❤️

سلام مامانی شما غربالگری دومتم رفتی ؟ نرمال بود همه چی ؟ ان تی شما چند بود ؟

سلام بله هفته قبل رفتم خداررو شکر خوب بود وجواب آمینوسنتزشم منفی بود خدارو شکر و مشکلی نداشت 

ان تی ۲/۸بود

سلام فدات عزیز، تو خوبی؟؟ شما ک دیگ هیچ بقایایی ک نداری؟؟؟  ب حرف این احمقا ک فقط ب جیب خودشو ...

وای عزیزم چه سخت🥺

ایشالا زود باردار میشی ایندفعه باید همه مون محکم باشیم و نزاریم هرکی هرچی میرسه بگه بهمون و استرس الکی وارد کنه

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣