2737
2739
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 549107 بازدید | 4298 پست

سلام بچه ها من ان تیم ۳.۱ هست و نسبت فامیلی داریم با همسرم . ازمایش خونمم ریسک داشت . دیروز امینوسنتز انجام دادم بهم گفتن بخاطر لکه بینی که قبلا داشتم مایع کیسه ابم خیلی شفاف نیست و گفتن احتمالا جواب ۳ روزه رو بهم ندن 😔😔😔و شاید جواب کتبیشم یکم طولانی بشه . اینجا کسی با شرایط من هست ؟😔🥺

الهی بگردمت تو  هم مث من چقد عذاب کشیدی.. ان شالله خدا سلامتی بده...  نه دیگه خداروشکر دف ...

نمیدونم والا اعصابم سر این چیزا ب حدی داغون هست ک نگو، والا من خودمو بستم به دمنوش گل محمدی اویشن‌و نبات و چوب دارچین تا رحم گرم کنه و کلا بدن از سردی دربیاره ک بد فروردین دیگ دل بزنم ب دریا و اقدام برم. البته قبل ازمایش کلی میدم و الانم اسیدفولیک میخورم

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها من ان تیم ۳.۱ هست و نسبت فامیلی داریم با همسرم . ازمایش خونمم ریسک داشت . دیروز امینوسنت ...

ریسکت چند ب چند بود

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2728
سلام مامانی شما غربالگری دومتم رفتی ؟ نرمال بود همه چی ؟ ان تی شما چند بود ؟

سلام عزیزم بله امروز آنومالی هم رفتم شکر خدا گفتن مشکلی نداره یعنی ازدکتر پرسیدم گفت من مشکلی نمیبینم فردا باید بیرم پیشه دکتر خودم احتمالا باید اکو هم بشم درباره انتی چیزی نگفت دیگه

سلام مامانها توراخدایکی کمکم کنه حالم خیلی بده من ان تی هم ازمایش هم سونوخوب بود ولی توسونوانومالی گف بچه ت انسداد روده داره ویک کیست کوچیک تولگنشه بایدبری امینوسنتز.خیلی نگرانم فرداقراه جواب اولیه ش بیادساعت اصلانمیگذره توراخداواسم دعاکنید

2740
سلام مامانها توراخدایکی کمکم کنه حالم خیلی بده من ان تی هم ازمایش هم سونوخوب بود ولی توسونوانومالی گ ...

انسداد روده و کیست تو لگن چ ربطی ب امینو کردن داره، یعنی میگن احتمال نقص کروموزمی هست؟؟

کلیه هاش قشنگ رشد کرده؟

انسداد روده و کیست تو لگن چ ربطی ب امینو کردن داره، یعنی میگن احتمال نقص کروموزمی هست؟؟ کلیه هاش قش ...

اره گلم همه چیش خوب رشدکرده فقط همین دوتامشکلش بود.دارم دیونه میشم بخدا

اره گلم همه چیش خوب رشدکرده فقط همین دوتامشکلش بود.دارم دیونه میشم بخدا

اخه انسداد روده ک نهایت بد زایمان عمل میکنن اگ خیلی جدی باشه و اون کیست هم با رشد جنین ممکنه از بین بره. نگران نباش استرس از خودت دور کن  امینو انجام بده تو دلیت حالش خوبه.

اخه انسداد روده ک نهایت بد زایمان عمل میکنن اگ خیلی جدی باشه و اون کیست هم با رشد جنین ممکنه از بین ...

منم همینومیگم میگن شایدمشکل کروموزومیه بخدادارم ازبین میرم بااین کارهای دکترا

منم همینومیگم میگن شایدمشکل کروموزومیه بخدادارم ازبین میرم بااین کارهای دکترا

اصلا مشکل کروموزمی ربطی ب این چیزا نداره نگران نباش استرس از خودت دور کن. 

سلام فدات عزیز، تو خوبی؟؟ شما ک دیگ هیچ بقایایی ک نداری؟؟؟  ب حرف این احمقا ک فقط ب جیب خودشو ...

مرضیه جون من جواب امنیو سنتزم کامل اومد از نظر کروموزومی بچه ام سالمه شکر خدا اما تهش نوشته که سطح هورمون آلفا فیتو پروتئین یعنی AFP در مایع آمنیوتیک بالاتراز حد معمولی بوده با سونو چک بشه  آیا این خطرناکه بچه ام سالم نیست؟ 😭 توروخدا جواب بده من مردم از بس توو این بارداری استرس کشیدم یه روز خوش ندیدم

مرضیه جون من جواب امنیو سنتزم کامل اومد از نظر کروموزومی بچه ام سالمه شکر خدا اما تهش نوشته که سطح ه ...

عزیزم اول اروم باش، اضطراب خودتو کنترل کن. انومالی رفتی؟؟؟

بچخ از لحاظ ژنی یعنی سالم هست پس این مشکل کلا کنار گذاشته میشه

اگر نتیجه ی آزمایشتان نرمال نبود، خود را نگران نکنید. این آزمایش تنها احتمال بروز مشکل را نشان می دهد و نرمال نبودن نتیجه ی آن؛ قطعا به این معنی نیست که این مشکلات حتما بروز می کنند.

AFP بالا می تواند به این معنی باشد که در بارداری خود جلوتر از چیزی هستید که فکر می کردید؛ زیرا با پیشرفت بارداری، میزان AFP مدام بالاتر می رود. ممکن است که فرزندتان بیش از حد AFP تولید می کند یا ممکن است که دوقلو داشته باشید (زیرا دو جنین، بیشتر از یک جنین، AFP تولید می کنند) عوامل دیگری نظیر نژاد، وزن و ابتلا به دیابت می توانند بر نتایج آزمایش تاثیرگذار باشند.