2737
2734
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 549013 بازدید | 4298 پست
سلام پیش کی انجام دادی منم تو رشت هستم هم از میلانی هم از کاظمی واقعا هراس دارم

من پیش ازادبخش رفتم 😏

برو میلانی تو رشت گویا بهترینه... واولین نفره ...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
عزیزم من بیمارستان امام خمینی تهران انجام دادم با دفترچه ۹۰۰ هزار تومن شد

کی از شما نمونه گرفت دکترت کی بود جواب چی شد تو روخدا من عازم تهرانم نمی دونم خوبه اونجا یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا پیش ازادبخش نوبت داشتم ترسیدم گفتن اون سونو گرافه پاتولوژیس نیس چی بگم

نرو پیش ازاد بخش من خیلی اذیت شدم تامرز سقط رفتم اکثرا هیچ دردی حس نکردن یا حداقل درحد یه امپول زدن بوده من از شدت درد به لرز افتادم  جوری ک خودشم ترسید گفت برو تواتاق یه نیم ساعت بخواب بعد برو... تا فرداش خیلی درد داشتم ...۳ بار سوزنو فرو کرد چقدر با سوزن تورحمم چرخید ناشی بود ....

شاید سونوگرافیست ماهری باشه اما نمونه گیر خوبی نیست اصلا 

میلانی تو رشت بهترینه... 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2728
نرو پیش ازاد بخش من خیلی اذیت شدم تامرز سقط رفتم اکثرا هیچ دردی حس نکردن یا حداقل درحد یه امپول زدن ...

سلام منم تو هفته 12و 6 روز سنو NT دادم 1.45 بود و آزمایش غربالگریم 1به 96 هستش حالا 12 اسفند آمینو سنتز دارم خیلی می ترسم تو رو خدا برام دعا کنید من سه تا سقط داشتم و 43 سالمه و بچه ی اولم هستش

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 

من کرمانشاه هستم و دکترم معصومه فوائدی هستش خودش تو مطب انجام میده خدا رو قسم میدم به مادر سادات و امام علی (ع) که همه نی نی ها سالم و سلامت بین بغل ماماناشون نی نی منم همینطور

خدا جونم صد هزار مرتبه  شکر که یه پسر سالم بهم هدیه دادی ممنون میشم برای سلامتیش یه صلوات بفرستین 
سلام جوجو جان امیدوارم حالت بهتر شده باشه من درکت میکنم عزیزم میدونم الان چه حال بدی داری منم پارسا ...

سلام عزیزم چیکار کردی این تایپک مال پارساله چی شد اگه می تونی جواب بده ان شاء الله که دختر سالم تو بغلت باشه

سلام منم تو هفته 12و 6 روز سنو NT دادم 1.45 بود و آزمایش غربالگریم 1به 96 هستش حالا 12 اسفند آمینو س ...

سلام جواب آمینوسنتزم اومد خدا رو شکر سالم سالمه و پسره خدا رو قسم میدم به امام جواد ع همه نی نی ها سالم و سلامت باشن و با شادی بیان تو بغل ماماناشون ان شاء الله 

2738

من با کلی دارو و درمان باردار شدم حالا غربالگریم سندروم رو زده های ریسک...۱ به ۱۶۵....گفتن باید امینو بدم....داغونم....توو این اوضاع....نوبت زدن ۹ فروردین....دیگه خارج هم که نمیفرستن...خدایا بخیر بءذرون

من با کلی دارو و درمان باردار شدم حالا غربالگریم سندروم رو زده های ریسک...۱ به ۱۶۵....گفتن باید امین ...

عزیزم نگران نباش ان شاء الله که به حق مادر سادات چیزی نیست و نی نی ت سالم سالمه من خیلی استرس به خودم و جنینم وارد کردم شما آرامشتو حفظ کن

سلام خانما منم آمنیوسنتز کردم امروز جوابش اومد خواستم تجربمو بگم 

۳۶ سالمه یه سقط تو هفته ۶ داشتم بعده ۸ ماه دوباره باردار شدم سونو ان تیم نرمال بود عدده ان تی ۱.۵

آز غربالگری اولم به خاطر سن بالای ۳۵ ترکیبی دو مرحله ای بود مرحله اول سندروم داون ۱:۶۰۰ مرحله دوم ۱:۲۵ پره اکلامپسی ۱:۵ بود

تاریخ ۹۹.۱.۱۶ تو بیمارستان الزهرای تبریز آمنیوسنتز کردم‌ در حالت عادی سوزن زدن و کشیدن مایع کلا یک دقیقه طول میکشه اما نی نیه شلوغه من همکاری نمیکردو هی ورجه وورجه میکردو آرنجه دستشو میاورد جلوی جایی که دکتر سوزن فرو کرده بود واسه همین دکتر مجبور شد چند بار همون طور که سوزن تو شکمم بود شکممو تکون بده که بچه جابه جاشه و تقریبا ۱۰ دقیقه طول کشید تا تونست مایع رو بکشه و یکم دردناکتر و پر استرس تر شد بعدش نیم ساعت همون جا دراز کشیدمو یه آبمیوه و کیک خوردم و بلند شدم رفتم روز اول خوب بود اما فردا صبحش که بیدار شدم هم درد داشتم هم گلاب به روتون خیسه خالی بودم خیلی ترسیدم سریع رفتم بیمارستان تست نشت مایع که خدارو شکر منفی بود فقط آزمایش خون یکم عفونت نشون داد که اونم چون دندون درد داشتم دکتر گفت احتمالا دندونت چرک داره از اونه و آمنیوسنتزت مشکلی نداشته خلاصه بعد از دو هفته جواب اومد و بچه سالم بود هزینشم بیمارستان الزهرا واسه نمونه گیری ده پونزده تومن شد وسایل نمونه گیری رو فرستادن از بیرون خودمون خریدیم که سی تومن شد نمونه رو هم بردیم آزمایشگاه ابن سینا تو ساختمان بهاران که خوده بیمارستان معرفی کرد گفت ببرین اونجا یا اگه جای دیگه دوست دارین هم میتونین ببرین مام بردیم همون جا با دفترچه تامین اجتماعی حدودا ۴۰۰ تومن بدون دفترچه ۸۰۰ و خورده ای که ماله منو چون گفت هفته بارداریت بالاست آزاد حساب کرد البته یه خانوم دیگه هم همزمان با من اونجا بود و هفتش پایینتز از من بود و ماله اونم گفت بیمه شامل نمیشه و آزاد حساب کرد و علتشم نگفت منم فک کنم واسه هرکی یه بهونه میارنو آزاد حساب میکنن کلا خلاصه جمعا یه تومن هم نشد جوابشم گفت سه هفته بعد آماده میشه اما من طاقت نیاوردمو یک هفته بعد زنگ زدم آماده نبود دوباره هفته دیگش یعنی امروز زنگ زدم آماده بود یعنی دو هفته ای آماده شد 

انشالا همه مامانایی که تو راهی دارن نی نیه سالم به دنیا بیارن ❤ 

سلام مامانای گل امیدوارم به حق صاحب این ماه همه نی نی سالم بغل کنن. منم دو روز پیش آمنیوسنتز انجام دادم عدد nt من نرمال بود ۱/۷ اما ریسک ازمایشم بالا بود سندروم داون خیلی نگرانم من ۳۶سالمه سه سال پیش سقط داشتم بعد از سه سال به خواست خدا باردار شدم توکلم بخداست نی نی سالم باشه واسم دعا کنید