2733
2734
عنوان

سوال از مامانایی که آمنیوسنتز انجام دادند

| مشاهده متن کامل بحث + 549030 بازدید | 4298 پست
سلام دوست جونیااا خوبید؟؟ چه خبرا؟ یگانه جون مرضیه عزیزم،شما ها اقدامید؟ منم اقدامم دعا کنید واسم ...

سلام رها جونی خوبی عشقم؟ ان شالله زودی خبر بارداریتو بدی... 

والا من ک بخاطر واژینیسم این چن وقت رابطه نداشتم تا دوشب پیش.. دیگه اگ بتونم تحمل کنم بازم ادامه بدیم... 

برام دعا کن💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم از این تاپیک خیلی میگذره ولی خواهشا اگه کسی هست دعا کنه من ۱۱هفته سونو و غربالگری دادم nt2/4ب ...

عزیزم. خیلی از دوستامون تو همین تاپیک بودن ک نی نی هاشون سالم بودن. نگران نباش.. منتظر خبرای خوبت هستیم  

2731
سلام رها جونی خوبی عشقم؟ ان شالله زودی خبر بارداریتو بدی...  والا من ک بخاطر واژینیسم این چن و ...

من واسه درمان واژینیسم پیش خانم دکتر بیکی که روانشناس بودن رفتم گروه درمانی داشتیم بعد حدود ۱۰ جلسه من خوب شدم،

منم یه مدت بعد سقط خیلی خشک بودم رفتم دکتر زنان بهم یه شیاف داد موقع رابطه استفاده میکردم دکترم گفت بخاطر افسردگی که بعد از سقط داشتم اینقدر واژنم خشک شده

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
2738

توصیه به همه دوستان عزیزم  که مثل خودم نی نی شون رو از دست دادن علی الخصوص یگانه جون و مرضیه جون🌺

عزیزای دلم خوشگلای من زمان مشکل ما رو حل میکنه و چند سال بعد که دو سه تا وروجک نازنازی دورمون رو گرفتن ایشالا دیگه این روزا رو فراموش میکنیم،

اما باید به خدای بالا سرمون خیلی اطمینان داشته باشیم چون خیلی بیشتر از همه ما رو دوست داره پس میخواد بهترینا برامون اتفاق بیفته،

خودش تو قرآن میگه همانا اموال و فرزندان شما وسیله آزمایش هستن،

پس این اتفاق مثل یه امتحان بزرگ و سخت بود برامون،

که گذشت ،امتحانی  که خیلی استرس و اضطراب داشت و در نهایت چیزی که خیلی دوست داشتیم نی نی مون رو خدا برد پیش خودش،اما هرچی رو خدا میگیره جاش یه چیز بهتر میده،

همیشه تا افکار ناراحت کننده میاد به ذهنتان که چرا بچه من؟چرا من؟

ذکر لا حول ولا قوه الا بالله رو خیلی بگید و بگید خدایا صبر بده بهم،

بیاید واسه همدیگه دعا کنیم و بگیم خدایا

یه فرزند صالح و سالم و نجیب و خوش اخلاق و....

نصیب همه اونایی که آرزو دارن صدای اون گریه خوشگل نی نی تو خونشون بپیچه بده،

و اینکه آرامش مهمترین نیاز واسه الان ماست لباسهای شاد بپوشید زرد سبز آبی قرمز،رنگ مشکی نپوشید،

حرفای خیلی  خوشگل به همسرتان بزنید❤

به خودتون عشق بورزید🧡

ورزش کنید💛 

با همه مهربونی کنید لبخند بزنید حتی الکی 💚

انرژی مثبت بدید و بگیرید💙

قربونتون برم الهی،

مطمئنم بزودی زود خبر بارداری همتون رو میشنوم💜

خدایا هرچی تو صلاح میدونی برام من تسلیم توام❣
عشقولی سلام عزیزم خوبی؟ 

سلام عزیزم، فدای تو. چطوری خوبی؟؟ 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
سلام دوست جونیااا خوبید؟؟ چه خبرا؟ یگانه جون مرضیه عزیزم،شما ها اقدامید؟ منم اقدامم دعا کنید واسم ...

سلام عزیزم، فدات شکر خدا من خوبم. از خدا میخوام اینماه ی تو دلی سالم بچسبه بهت و ی بارداری خب و راحتی داشته باشی

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
عزززیزم خداروشکر فداتشم 

خداروصدهزار مرتبه شکر