2737
2734
عنوان

انقباض رحم چیه چجوری تو روخدا بیاین....😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 51 پست
واا مگه بچه تو شکم مادر سردش میشه

والله اصطلاح علمیشو نمیدونم 

فقط خودم تو هفت ماهگی درد شدید وجمع شدن بچه تو شکمم رو تجربه کردم 

کلا گرمایی بودم و لخت میگشتم ی لایه پیرهن نازک 

مادر شوهر مرحوم گفت بچت سرما خورده ما تو دلمون بهش خندیدیم ولی ب احترامش حوله گرم کردم گذاشتم رو شکم 

دیدم کم کم انگار بچه خودشو رها کرد و راااااااحت شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والله اصطلاح علمیشو نمیدونم  فقط خودم تو هفت ماهگی درد شدید وجمع شدن بچه تو شکمم رو تجربه کردم ...

منم کف دستمو ک گرمه میزارم روش خوب میشه 

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄
2742
والله اصطلاح علمیشو نمیدونم  فقط خودم تو هفت ماهگی درد شدید وجمع شدن بچه تو شکمم رو تجربه کردم ...

نه درست گفتین  وقتی بچه سردش بشه خودشو جمع میکنه و سفت میشه و از استرس هم سفت میشه در کل میگن  انقباض رحم  

منم کف دستمو ک گرمه میزارم روش خوب میشه 

منم همینطوری میشم خوب بچه سنگینیش میافته یه طرف شکم اونطوری میشه انقباظ نیست که منم به پهلوها خوابیدنی کلا جمع میشه یه طرف بعد طاق باز میخابم ماساژ میدم بهتر میشه یام که پامیشم راه میرم

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی

منم از اول انقباض داشتم ولي بدون درد بود به دكترم گفتم گفت فقط وقتي همراه با درد پريودي باشه بگيره و ول كنه خطرناكه. تو اينترنت هم خوندم انقباضات رحمي نشانه اينه كه رحم داره بزرگ ميشه

منم از اول انقباض داشتم ولي بدون درد بود به دكترم گفتم گفت فقط وقتي همواه با درد پريودي باشه بگيره و ...

عه اخه من خیلی لاغرم ۴۴ کیلو ام تونت نوشته اونا ک لاغرن این انقباضا رو بیشتر دارن

2740
تا پس فردا  دیره؟وای  خدا  خطرناکه؟بچم سالم میمونه 😢😢😢😭😭

نگران نباش شاید بچت داره رشد میکنه منم عین تو بودم دکترم گفت.رحم داره جا باز میکنه بزرگتر میشه بخاطر اون احساس میکنی شیکمت جمع میشه البته به دلیل خونریزی سه ماهه اول هنوزم شیاف مصرف میکنم

منم از اول انقباض داشتم ولي بدون درد بود به دكترم گفتم گفت فقط وقتي همراه با درد پريودي باشه بگيره و ...

واسه من سفت میشه یه لحظه از درد تیر میکشه اروم میشه یکم ماساژ میدم یا راه میرم زود باز میشه دکترم میگه بچه داره بزرگ میشه

منم از هفته 16 ازین انقباضای بدون درد دارم که دکترم گفته طبیعیه 

برا من حسش جوریه که انگار یه چیزی تو شکمم جمع میشه همزمان نفسم میگیره و تپش قلب میگیرم

تو نت هم راجع بهش مطلب هست بخون فک کنم بهش میگن انقباضات براکستون هیکس

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://setare.com/fa/news/7894/%D8%A7%D9%86%D9%82%D8%A8%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%86-%D9%87%DB%8C%DA%A9%D8%B3-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA&ved=2ahUKEwiIjcTvp-zYAhXLhrQKHc-uCuAQFjAAegQIExAB&usg=AOvVaw3aiNkCoaTf06LqS7TsU7UZ

روی سنگ قبرم چیزی ننویسید...
ن درو ن کمر درد ن لکه بینی خدا رو شکر ندارم

عزیزم نمیخوام بترسونمت....ولی من از هفته ۱۷این مشکل رو داشتم...وکامل امپول میزدم واستراحت بودم.باید دقت کنی ببینی کل رحمت سفت میشه یا نه.اگه انگشت بزنی اصلا انگشتت داخل شکم نمیره

عزیزم نمیخوام بترسونمت....ولی من از هفته ۱۷این مشکل رو داشتم...وکامل امپول میزدم واستراحت بودم.باید ...

من فقط اون پایین دلم جایی ک رحم هست بعد سمت چپش قلنبه میشه یکی دیگه هم دست بزنه ب راحتی متوجه میشع

2706