2737
2734

بخاطر اینکه با یه بچه ی ۱۵ ماهه نمیرسم به همه کارام برسم و گفتم فردا کارگر بیاد برا تمیز کاریه خونه!!!

قبل بدنیا اومدن دخترم به همه کارام میرسیدم

خونه همیشه جارو دستمال کشیده و مرتب غذا سر موقع آماده خودمم مرتب ولی خدا سر شاهده نمیرسم

۱۵ ماهه تو عذابم،خونه رو مرتب میکنم بچه نمیزاره غذام میمونه به غذا میرسم خونه میمونه بچه میمونه شوهرم خونه ...

افسردگی گرفتم

شب و روز منت مادرمو میکشم بیا تو بشین پیش بچه من به کارام برسم طفلی خسته شده والله از بس اومدهرفته

آخر سر گفتم به کارگر بگم بیاد کارش خوب بود بگم هفته ای ۱ بار بیاد تمیزکاری اون وقتو بزارم برا غذا و خودم و بچه و شوهرم تا وقتی بتونم بزارمش مهد بگم نیاد دیگه خودم بکنم همه کارامو

شب بهش گفتم میگه به کسی نگی ها کارگر میاری خونه بهمون میخندن میگن از پس یه کاره خونه برنمیای بعدم رفت خوابید

نمیدونم کارم درست بوده یا نه ولی بخدا قسم من تنبل نیستم😭

كارت درسته عادت ميكنه به كارگر

گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کار خودتو بکن بگو نمیتونم نمیرسم دارم اینجوری خودمو از بین میبرم

مردا نمیدونن کار خونه چقدر زحمت داره

ی روز جمعه خودتو بزن به مریضی بگو خودش همه کارا و نگهداری از بچه رو انجام بده تا بفهمه چقد سخته

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738

بعضی مردا وآااقعا دسته خودشونم نیست ولی فکر میکنن، خونه هیچ کاری نداره و خودش خود ب خود تمیزه...

باید جلوشون کار کرد!!

( البته ک شما با بچه کوچیک واقعا مدام در حال بدو بدویید)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بخدا قسم دیسک کمر دارم با وجود این بلا نسبت حضور مثه خر کار میکنم همیشه هم میگه تو تو این خونه چیکار میکنی!

وقتی گفت بهت میخندن کارگر گرفتی خواستم از ته دلم بزنم زیر گریه احساس میکنم یه آدم تنبل بی خاصیتم😭

2706