2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم شوهرم میگه خجالت میکشم ولی من دوس ندارم این خجالتشو    

شوهرم اصلا خجالتی نیست🌹😐 واسه همین تعجب کردم،برعکس خیلی پرروهه

کاربری قبل معلق شد...😳😐 باتجکر از نینی یار،زندگی زیباست❤amir❤
2738
اره روبه رو وصحبتی خیلی خوبه،الان تا الان پشت تلفن وتو پیام یکبارم نشده حالا اینجوری نه ولی یکمشو هم ...

خوب وقتی حضوری و.صحبتی مشکلی ندارین پس نگران نباش...ببین من خودم از پیام متنفرم یعنی حتی سلام و خداحافظی هم به زور تایپ میکنم شاید شوهر شما هم  همینجوریه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

وا همه مثل هم نیستن 

شوهر منم ت 

و پیام اصلا از این چیزا نمیگه

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
شوهره منم بیشتر وقتا نیس این حرفارومیزنیم پشت تل کاملا عادیه

خب منم واسه همین میگم،یکبار سه ماه دور بودیم،هیچی نمیگفت😐

خوب وقتی حضوری و.صحبتی مشکلی ندارین پس نگران نباش...ببین من خودم از پیام متنفرم یعنی حتی سلام و خداح ...

اینم خیلی پیام نمیده میگه بدم میاد،انگشتم گندست نمیتونم تایپ کنم😐

2706