2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرم واژینال بهم داد مصرف وردم‌یه دوره بعد دیگه چون میخواستم بارداری اقدام کنم‌دیگه مصرفش نکردم‌گفتم ...

عزیزم من عفونت وزخم داشتم با دو دوره درمان خوب شدم.هم کرم واژنیال وهم قرص واژنیال استفاده کردم.یه دوره دیگه هم استفاده کن انشالله خوب میشی

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  
2731
عزیزم من عفونت وزخم داشتم با دو دوره درمان خوب شدم.هم کرم واژنیال وهم قرص واژنیال استفاده کردم.یه دو ...

اره مال من‌هم شدید نبود عفونته ولی با خودم میکنم این کرمه اسپرم شوهرمو تو بدنم صعیف نکنه حالا باید برم مشورت بگیرم از دکترم ببین اون‌چی میگه

من دی اقدام اول بود این ماه اقدام دوم ان شاءالله بعد پری  دارو هیچ سیکلام منطمه دارو نیاز نداس ...

منم این ماه اولین اقداممه!!

موعدت کیه؟؟

دارومنظوزم ویتامین یاداروی گیاهی ؟؟؟؟

سلام ؛ 3-4روز به موعدم مونده اما بی بی چک منفیه -هیچ علائمی هم ندارم جز حس درد تو سینه هام - دیگه ام ...

اره عزیزم‌امیدی هست صب کن تا موعدت یا ۱ روز قبل موعدت بعد بی بی بزن 

2738

میخوام برم دکتر بهم‌دارویی بده که بتونم‌دوقلو بیارم ولی کلومیفن عوارص شنیدم سنگینه و بد

کاش میشد دارویی باشه زیاد عوارض چندانی نداشته باشه و تخمک‌بیشنری برا ازاد شدن رها کنه

بچه ها من از دیشب درد دارم کمرم درد میکنه عین درد پریودی.

تقویم آنلاین بارداری رو میزنم مرحله ی للنه گزینی رو نشون میده.

کسی میدونه لانه گزینی درد داره یانه؟

ممکنه بخلطره اون باشه دردم

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
میخوام برم دکتر بهم‌دارویی بده که بتونم‌دوقلو بیارم ولی کلومیفن عوارص شنیدم سنگینه و بد کاش میشد دا ...

مصرف کردم سه دوره وبا اینکه احتمال سه قلو بود اصلا باردار نشدم 

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
بچه ها من از دیشب درد دارم کمرم درد میکنه عین درد پریودی. تقویم آنلاین بارداری رو میزنم مرحله ی للن ...

بااینکه برای بار سوم میخوام مادربشم ولی نمیدونم چرا اقدامم متفاوت با اقدامای گدشتمه!!

بعداز اولین اقدام روز دوم خرده درد دردل وبعد ترشح خفیف قهوه ای داشتم 

و الانم بعد ازدوباراقدامی که داشتم تودلم دردهای خفیف دارم:(

درصورتیکه سر اون بچه هام تجربه این شکلی برای اقدام نداشتم://

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
تقویم انلاین بارداری چیه

توی گوگل بنویس تقویم آنلاین بارداری 

میاره.

خیلی چیز جالبیه.

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2706