2737
2739
عنوان

کی به خانواده شوهر بگم حامله ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 108 پست

من هنوز اقدام نگردم و باردار نشدم.

اما بنظرم درستش اینه که وقتی غربالگری اول رو رفتم و مطمعن شدم بچه سالمه. به خانواده خودم و شوهرم میگم. اونموقع میشه 8 هفته یا 2 ماهم. 

چون غیر از اینکه  باید آدم صبر کنه تا بره سونو و آز و مطمعن بشه سالمه و خدای نکرده سقط نشه

مطلب بعدی اینه که از نظر من زشته تا بیبی چک و آزم مثبت شد بگم، چون اونموقع تازه مثلا 1 هفته حامله ام. و جالب نیست.

3 ماهه اول مهمه. که اگر بخیر بگذره، پس بچه میمونه، و حاملگی اذامه پیدا میکنه.

ببخشید زیاد حرف زدم

پست منو نپسندید یعنی لایک نکنید. فقط پاسخ دارید برام بذارید. ممنونم. 
 بار اول بارداریم بدو بدو با شیرینی رفتیم خونشون و گفتم و متاسفانه سقط شد. دفعه بعد وقتی از سلا ...

جاري منم همينطوري شد بعد هي گفتن حسرتش بوده حامله بشه اصلا حامله نبوده الكي گفته تا دومي رو كه حامله شد 

🌺خدا جونم دستتو بيار تو زندگيم تا زندگيم پر از آرامش بشه 🌺براي برطرف شدن مشكل كاري شوهرم  يه صلوات لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چرا مگه بقهمن ضرر داره برامون اگه بقهمن دور باشن خوشحال ميشن نزديكم باشن هر غذاي خوشمزه اي بپز ...

غذای زن حامله رو برندارن ببرن , لازم نیست غذا بفرستن😕😯

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2728

من كه قصد اقدام داشتم به مادر و خواهرم گفتم و تا بي بي چك مثبت شد زنگ زدم بهشون گفتم كلي خوشحال شدن به خانواده شوهرم بعد از اينكه سونو رفتم و مطمئن شدم قلب تشكيل شده و همه چي خوبه گفتم.

نه از روی بدجنسی نیست، کلا نمی دونم اینقدر زود گفتن باعث نمیشه اون شوق اومدنش کم بشه؟ چون خیلی ما رو ...

نه عزیزم چرا شوقش کم بشه،آدم و عالم میدونن ۹ماه باید منتظر باشن

برای دیگران خوشبختی آرزو کنیم تا نصیب خودمان هم شود  
2740

خاله و عمه خودم و شوهرم عید نوروز که همدیگه رو دیدیم و من دیگه ۴ رو تموم کرده بودم گفتیم. یعنی دیگه خودشون پرسیدن و ما تایید کردیم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من گفتم مادر شوهر تحویل نگرفت، حسوده، اگه دوباره خدا بهم بچه بده نمیگم بهشون تا وقتی که خودشون بفهمن ...

مادر شوهر منم يه تبريك خشك و خالي هم نگفت ولي خواهرشوهر و برادر شوهرم خوشحال شدن

نه از روی بدجنسی نیست، کلا نمی دونم اینقدر زود گفتن باعث نمیشه اون شوق اومدنش کم بشه؟ چون خیلی ما رو ...

شك نكن بگو مطمين باش بيشتر هواتو خواهند داشت

بچه من اولين نوه هست پدرشوهرم هر دفعه ميمومد خداقل دو تا زردالو تو جيبش از باغ برام مياورد

منم بد ويار بودم لك بيني هم داشتم كلا حالم مساعد نبود كلا خونوادع خودم و خونواده شوهرم تا اخراي بارداري ناهار شام خونشون بوديم يروز خونه مامانم بودم يروز خونه مادرشوهرم

اگه نميگفتم بايد هر طور شده بود خودم يچيزي ميپختم با اون حالم 

من بارداری اولم همینکه جواب مثبت شد به همه گفتم هیچکس تبریک نگفت هیچکس نه خانواده خودم نه همسرم نه خ ...

من هم کسی نگفت مبارک تازه واسه دوتا بارداری م همش میگفت ن واسه چی باردار شدی ..هیچ کس هم خوشحال نشد و کمک نکرد ..ولی خوب گفتم از حالا هم گفتم میخوام واسه 3 هم اقدام کنم ... اگر حسودن بیشتر بترکن ..اگر هم مهم نیست براشون نباشه ولی من گفتم ..من هم عروسم باردار ه به کسی  نگفته بود حتی تاریخ زایمان رو نگفته به نظر من بی مزه بازی این کارها  

قربان وفای سگ ♥️

شما بیشتر میشناسیشون اگه باعث خوشحالیشون میشه و افرادی نیستن که بعدش مجبور شدی سقط کنی حرفی بزنن بگو وگرنه حداقل وایسا سونو قلبش رو بری بعدش

اخه چرا مگه بقهمن ضرر داره برامون اگه بقهمن دور باشن خوشحال ميشن نزديكم باشن هر غذاي خوشمزه اي بپز ...

بستگی به عاطفه شون داره ، همه اینطور نیستن!تازه گاهی بی مهری میکنند میگن عروس ناز نکنه پررو بشه، دیدم که میگم...

هرچه خدا بخواهد همان می شود.
2706