2737
2739
عنوان

کی به خانواده شوهر بگم حامله ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 108 پست

من ماه سه که تموم شد به هر دو خانواده گفتم 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ۵ ماه به بعد

اخه چرا مگه بقهمن ضرر داره برامون

اگه بقهمن دور باشن خوشحال ميشن

نزديكم باشن هر غذاي خوشمزه اي بپزن غذاي عروس حامله رو ميدن ميقرستن براش يا دعوتش ميكنن

بار اول بارداریم بدو بدو با شیرینی رفتیم خونشون و گفتم و متاسفانه سقط شد. دفعه بعد وقتی از سلامتش مطمئن شدیم همسرم بهشون گفت چون به دلایلی باهم رابطه نداشتیم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2731

به نظرم بذار اول قلب جنین تشکیل شه

من به دعای جمع خیلی اعتقاد دارم ، میشه با دلای پاکتون واسه سلامتی مامان مهربونم و خواهر معصومم یه حمد میخونید؟خیلی خیلی مهربونید،عاشق اینجا و بودن باهاتونم
اخه چرا مگه بقهمن ضرر داره برامون اگه بقهمن دور باشن خوشحال ميشن نزديكم باشن هر غذاي خوشمزه اي بپز ...

من نظرم اینه، حتی به خانواده ی خودمم، به هر حال تا ۳-۴ ماه اول یکم اتفافای یه جوری میافته

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹
2740
 بار اول بارداریم بدو بدو با شیرینی رفتیم خونشون و گفتم و متاسفانه سقط شد. دفعه بعد وقتی از سلا ...

منم به همین دلیل موافقم که دیرتر بهشون گفته

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
من همون روز اول گفتم ... یعنی چرا بعضی ها نمی گن ؟؟

من بارداری اولم همینکه جواب مثبت شد به همه گفتم هیچکس تبریک نگفت هیچکس نه خانواده خودم نه همسرم نه خانواده همسرم حالا بماند مادر همسرم چه چیزایی که نگفت که من فقط با چشم گریون بیرون اومدم 

خب قصد پنهون کردن آدم نداره اما لازم نمیبینم ایندفعه چیزی رو به بقیه بگم که باعث خوشحالیشون نمیشه

زودتر بگی بهتره شاید ناراحت بشن.

اگه اینقدر روشون شناخت داری کی میدونی خوشحال میشن.پس موذی نیستن،شما هم باهاشون موذی گری رفتار نکن.

اونا که دیر میگنم حق دارن لابد خانواده شوهرشون یه جاهایی بهشون بد کرده.

برای دیگران خوشبختی آرزو کنیم تا نصیب خودمان هم شود  

اما ناگفته نماند که خواهرشوهرمم با من باردار بود و اصلاً و ابداً به ما نگفتن. یعنی شوهرمم خبر نداشت تا اینکه بچه بزرگش دهن لقی کرد و به همسرم گفت!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2706