2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ناز هم حدى داره نبايد داه طرف رو بزنه مثلاً من اصلاً پيشش گريه نميكنم ناراحتى مو نشون نميدم ولى گريه كنم ميفهمه واقعاً ناراحتم و سعى ميكنه مشكل رو حل كنه و بهم دلدارى بده وقتى مريضم خودمو بى حال نميكنم ولى وقتى ميبينه خوابيدم ميفهمه واقعاً مريضم و خيلى زياد مواظبم ميشه

ما کی میخوایم بفهمیم زن هم یک انسانه و غرور داره غرور فقط مال مرد نیس.و زن هم به محبت چه بسا خیلی بی ...

محبت و احترام متقابل بايد باشه و اينم بگم كه به نظرم اگه مردى زنش رو دوست نداشته باشه هيچ جورى نميشه تو اون خونه نگهش داشت

ما کی میخوایم بفهمیم زن هم یک انسانه و غرور داره غرور فقط مال مرد نیس.و زن هم به محبت چه بسا خیلی بی ...

بنظرم زن بجای غرور بهتره بیشتر دلبری کنه تا مردش خاه ناخواه  عاشق رفتار و کردارش بشه 

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
گاهی اینجا ی تاپیکایی میبینم ک خانما دیگه دلبری نمیکنن دارن کولی میدن به شوهره!

همه اینا به سیاست زن برمیگرده  زن اگه بلد باشه  لِم شوهرش دستش باشه کمتر به مشگل و قهر ودعوا و کولی دادن میخورن..نظر شما هم درسته دوست خوبم😊بعضی از  هستن که لیاقت ندارن مشگل از  نیست

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

خدا خیر دنیا و آخرت بهت بده با این تاپیکت ، چقدر من حرص میخورم از این فرهنگ رایج ، خانوم های قری عزیز ، خانوم های سیاستمدار زنانه ، لطفا توجه داشته باشید :

1) مرد بچه نیست ، اینقدر نگید مرد عین بچه میمونه ، گولش بزن با قربون صدقه ، کوتاه بیا در مقابل لجبازی هاش ، لوسش کن و ... اگه بچه بودن همه ی مسئولیت های کشوری رو غصب نمی کردن ،نمیگفتن زن نمی تونه قاضی بشه ، مرجع تقلید بشه و ...، همین مردهایی که میگین بچه خدا نکنه پای دادگاه مثلا پیش بیاد ، چنان مارمولک هایی میشن که بیا و ببین ، خودشون رو زدن به بچگی که هر غلطی که دلشون میخوان بکنن 

2) خانوم های عزیز کارهای شخصی یک مرد بر عهده ی خودشه ، خودش باید لباس هاش اتو کنه ، خودش باید کفش هاش رو واکس بزنه ، خودش باید کمدش رو مرتب کنه و ...، اون یه فرد بالغه که مسئولیت اجتماعی داره پس چطوره کارهای شخصیش رو یکی دیگه باید انجام بده ?

3) خانوم های عزیز تو خود اسلام هم گفته الرجال قوامون علی النساء ، یعنی زن مثل یه گیاه با ساقه ی خیلی نازکه که مرد باید مراقبش باشه ، یعنی اتفاقا اونی که باید بار زندگی رو دوشش باشه مرد ه ، اونی که باید کوتاه بیاد و مدارا کنه  مرد ه نه زن 

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘

در ضمن خانوم هایی که میگن اگه ما ناز نکشیم یکی دیگه نازشو  میکشه ، اگه مالوسش نکنیم یکی دیگه لوسش می کنه ، یعنی نگه داشتن شوهر به قیمت حقارت ? خب بذارین یکی دیگه ناز بکشه ، یکی دیگه لوس کنه ، اون زن دوست داره حقیر باشه و نوکر شوهر شما ، مشکل شما نیست .

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
2706