2737
2734

#مرد بچه نیست #مرد را لوس نکنیم # کارهای شخصی مرد به عهده ی خودشه # خودمان مردها رو پر رو کردیم 😄😄😄😄😄

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشيد اون موقع همسرتون لباساشو خودش ميشوره؟ خودش اتو ميكنه؟ كارهاشو خودش ميكنه؟ چيزى نميگه؟

بله ، خودش اتو می کنه ، خودش میندازه ماشین ، خودش پهن می کنه ، خودش جنع می کنه ، خودش کفشش رو واکس میزنه ، چرا چیزی بگه عزیزم اون یه آدم 32 ساله اس ، کارهای شخصیش هم من انجام بدم ? 😬😬😬😬😬😬😬😬

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
به نظر من هم مرد بچه نيست به خاطر همين بايد ازش انتظار احترام و اهميت متقابل رو داشت وقتى كارى براش ...

دقیقا عزیزم 

ببخشيد اون موقع همسرتون لباساشو خودش ميشوره؟ خودش اتو ميكنه؟ كارهاشو خودش ميكنه؟ چيزى نميگه؟

ببین عزیزم منم غذا میپزم ، منم خونه رو گردگیری می کنم ، اونم در مقابل میره سر کار ، ولی اینکه اون میره سر کار دلیلی نمیشه کارهای شخصیش رو من انجام بدم ، کلا یه آدم فقط وقتی کارهای شخصیش ازش ساقط میشه که خدای نکرده ناتوان جسمی باشه ، خواهش می کنم این فرهنگ رو تو کشورمون ایجاد کنیم